Sayfa 312/814 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Alıntı Originally Posted by Katamize Yazıyı Oku
    %2000 bedelsiz veremeyeceğini bilmek için yönetim kurulunda olmak gerekmiyor bilançoya bakmak yeterli ����
    O zaman birazda alınan yatırım teşvik belgesi ile Rusya'ya yapılacak olan boya satışlarının nasıl artacağından bahset , bunun için yönetim kurulunda olmak gerekiyor mu?
    Son düzenleme : Cok; 12-01-2018 saat: 13:05.

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    O zaman birazda alınan yatırım teşvik belgesi ile Rusya'ya yapılacak boya satışlarının nasıl artacağından bahset , bunun için yönetim kurulunda olmak gerekiyor mu?
    Yatırım teşviği bilançoya göre küçük bir meblağ ve bilançoya kayda değer bir etkisi olmayacaktır hem yatırım teşviğide abartılacak bir konu değil etkisi olacağını düşünselerdi fiyatta abartılı artış olurdu...🤣
    Sonuçta malını bir yerlere satacak rusyaya satınca daha fazla kar yazmıyor bilançoda 🤣
    Hem yanlış verilen bilgileri düzeltmem sizi neden rahatsız ettiki bu kadar onu anlayamadım bir türlü...

Yatırım teşviği bilançoya göre küçük bir meblağ ve bilançoya kayda değer bir etkisi olmayacaktır hem yatırım teşviğide abartılacak bir konu değil etkisi olacağını düşünselerdi fiyatta abartılı artış olurdu...��
    Sonuçta malını bir yerlere satacak rusyaya satınca daha fazla kar yazmıyor bilançoda ��
    Hem yanlış verilen bilgileri düzeltmem sizi neden rahatsız ettiki bu kadar onu anlayamadım bir türlü...
    Yatırım teşviğinin bilançoya kayda değer bir etkisi olmayacağını nerden biliyorsun ? Müneccim misin?

Senin yanlışları düzeltmen senin doğru biri olduğunu göstermez , hisse hakkında neden hep olumsuzlukları yazıyorsun?

Sende önce yazan ICO kayboldu sen çıktın piyasaya...

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Senin yanlışları düzeltmen senin doğru biri olduğunu göstermez , hisse hakkında neden hep olumsuzlukları yazıyorsun?
    Yatırım teşviği tutarını bilanço verileriyle kıyaslarsan etkisi olmayacağını sen bile anlayabilirsin tabi bilanço biliyorsan ( :
    %2000 bedelsiz veremez dememin nesi yanlış yada yılsonunda haber gönderme mecburiyeti yok dememin nesi yanlış sen tersini söyleyebilirmisin ( :
    Bide diyon benmi boş konuşuyom msjlarına bakıp kendin bile söyleyebilirsin boş msj attığını o kadar zor değil gerçekleri kabul etmek ( :
    Neysehhh ben yanlış paylaşılan bilgilerin doğrusunu biliyorsam gene düzeltirim düzeltmem zoruna gidiyorsa sen okumayı ver kardeşim...
    Bol kazançlar saygılar...

Yatırım teşviği tutarını bilanço verileriyle kıyaslarsan etkisi olmayacağını sen bile anlayabilirsin tabi bilanço biliyorsan ( :
    %2000 bedelsiz veremez dememin nesi yanlış yada yılsonunda haber gönderme mecburiyeti yok dememin nesi yanlış sen tersini söyleyebilirmisin ( :
    Bide diyon benmi boş konuşuyom msjlarına bakıp kendin bile söyleyebilirsin boş msj attığını o kadar zor değil gerçekleri kabul etmek ( :
    Neysehhh ben yanlış paylaşılan bilgilerin doğrusunu biliyorsam gene düzeltirim düzeltmem zoruna gidiyorsa sen okumayı ver kardeşim...
    Bol kazançlar saygılar...
    Sen konuştukça hisse yükseldi devam et hataları düzeltmeye

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Sen konuştukça hisse yükseldi devam et hataları düzeltmeye
    Hala anlayamıyorsun ( :
    Ben hisse yükselir de demedim düşer de demedim bedelsiz verir de demedim vermez de demedim diyen de yanlış yapıyordur bence ( :

Sayfa 312/814 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •