Sayfa 313/761 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by zamanderim Yazıyı Oku
    Ciro pazarlamanın ,140 mağaza pazarlamanın,büyüme pazarlamanın,girdiğiniz derimod mağazaları hepsi pazarlamanın, marka değeri pazarlamanın eee derimod ne bir hiç mi?Öyle olabilseydi derimod pazarlamayı derimodla birleştirmek istemezlerdi. Pazarlama derimod adıyla derimoddan almadığı hiç bir şeyi satamaz.Yani şu an elinizdeki hisse senetleriyle pazarlamaya da dolaylı yoldan ortaksınız.Ayırabilselerdi çoktan yaparlardı.Zaten bu iki ayrı şirketin çok saçma olduğunu sadece muhasebe oyunu olduğunu spk dahil herkesbiliyor.Daha önce bu konuyla ilgili sayın acemşah başta olmak üzere çok kişinin aydınlatıcı yorumları var.Birleşme olmazsa olmazı bu şirketin. Piyasa değerini baskılayan da bu muhabbet zaten. Birleşmezlerse ikisi de ayrı ayrı bir hiç.Yani o ciro dermod cirosudur.
    marka konfeksiyona ait,

2. Yarin ne olur arkadaşlar?

Lenovo S90-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Bemek Yazıyı Oku
    Yarin ne olur arkadaşlar?

Lenovo S90-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yakşi olar kardeşim yakşi olar...

4. Cuma gecesi bir yazı yazdım geri sildim! 17-18 yıllık logaritmik ve lineer bakıp tüm zamanların direncinin üstünde kapatmasına ragmen 12 nin altına gelmeden biyere gidemezzzz! Cuma seansında olmadı ama olacaktı.hepsi bu.3 dilde ekonomi bilgisiyle,MBI ile üsturuplu yazan adama ahkam kesemezsin arkadaş.

5.  Alıntı Originally Posted by effect Yazıyı Oku
    Cuma gecesi bir yazı yazdım geri sildim! 17-18 yıllık logaritmik ve lineer bakıp tüm zamanların direncinin üstünde kapatmasına ragmen 12 nin altına gelmeden biyere gidemezzzz! Cuma seansında olmadı ama olacaktı.hepsi bu.3 dilde ekonomi bilgisiyle,MBI ile üsturuplu yazan adama ahkam kesemezsin arkadaş.
    cok iddiali olmus bence..
    borsa bu ... belli olmaz.!
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    cok iddiali olmus bence..
    borsa bu ... belli olmaz.!
    Sayın acemşah tespitim bir arkadaşın ifadesine karşılıktı.12 altını gördü bu benim için kafi şimdi uzayada gitse sesim çıkmaz...bol kazançlar hissede olanlara

7.  Alıntı Originally Posted by effect Yazıyı Oku
    Cuma gecesi bir yazı yazdım geri sildim! 17-18 yıllık logaritmik ve lineer bakıp tüm zamanların direncinin üstünde kapatmasına ragmen 12 nin altına gelmeden biyere gidemezzzz! Cuma seansında olmadı ama olacaktı.hepsi bu.3 dilde ekonomi bilgisiyle,MBI ile üsturuplu yazan adama ahkam kesemezsin arkadaş.
    12 nin altına da geldi artık uçarmı (uçmasın sakın) ???

uçmasın çünkü full gönderdik aşağılarda bekliyoruz... gelirse diye...

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Adamın biri oğluna sürekli ''sen adam olamazsın'' dermiş. Oğlu buna içerlenmiş gitmiş stanford'larda okumuş gelmiş o şehre vali olmuş. Makamına oturur oturmaz mahiyetine ''gidin babamı getirin'' demiş. Görevliler babasını apar topar valinin huzuruna çıkartmışlar. Vali babasına dönerek '' sen bana sürekli adam olamazsın derdin ama bak ben vali oldum'' demiş. babası oğluna şöyle bir bakmış ve '' ben sana vali olamazsın demedim ADAM olamazsın dedim ve bu sözüm hala geçerlidir'' demiş... Anlayan anladı.

Sayfa 313/761 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •