Sayfa 313/973 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 7777 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Doların %300 artarken bu hissenin TL olarak %64 düşmesi yani %91 zirveden uzaklaşmasını görmeyip daha bi %60 daha aşağı yolu war diyebilmek sizin gibi hocalara yakışır...
    20 yıldır piyasa izliyorum böle saçma ve temelsiz konuşan adam görmedim.
    Sen şu anki piyasa değeri kaç dolar biliyor Musun veya görür dediğin piyasa değerini bi canlandırır mısın kafanda...
    Pınar et ve suyun iştirak olduğunu yurtdışı satış firmaları ve hepsinden öte bir marka değeri olduğunu bilmeden yapılan yorum tek kelimeyle aptalcadır...
    Allahu ekber diyerek bitirebilirdin bu yazıyı..
    35 ½

Bu hissenin tek Düşüş sebebi zamanında Twitter üzerinden yapılan Saçma sapan mesajlardır. Bu imajı değiştirmesi Lazım. Yoksa hepimize geçmiş olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Doların %300 artarken bu hissenin TL olarak %64 düşmesi yani %91 zirveden uzaklaşmasını görmeyip daha bi %60 daha aşağı yolu war diyebilmek sizin gibi hocalara yakışır...
    20 yıldır piyasa izliyorum böle saçma ve temelsiz konuşan adam görmedim.
    Sen şu anki piyasa değeri kaç dolar biliyor Musun veya görür dediğin piyasa değerini bi canlandırır mısın kafanda...
    Pınar et ve suyun iştirak olduğunu yurtdışı satış firmaları ve hepsinden öte bir marka değeri olduğunu bilmeden yapılan yorum tek kelimeyle aptalcadır...
    Alttaki resme bak ve neyi nasıl gömdüklerini gör, bir daha çalış öyle yaz..

Adamların elinde muhtemelen, çok beğendikleri için Pınar Süt hissesi artık kalmamıştır.

Mal aldıkları zaman hissenin ne olduğunu resimlerden görebilirsin.

Ön yargının, insanlara nasıl zarar verdiğinin güzel bir örneğini teşkil ediyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Alttaki resme bak ve neyi nasıl gömdüklerini gör, bir daha çalış öyle yaz..

Adamların elinde muhtemelen, çok beğendikleri için Pınar Süt hissesi artık kalmamıştır.

Mal aldıkları zaman hissenin ne olduğunu resimlerden görebilirsin.

Ön yargının, insanlara nasıl zarar verdiğinin güzel bir örneğini teşkil ediyorsun.
    çok bilen arkadaş...
    4 TL mi 12 mi gel iddiaya girelim...
    pınar süt şu an 58 m dolar olduğunu bilmeden
    20 milyon dolar piyasa değeri olacak demek gerçekten işi çok iyi bildiğini gösteriyor...
    özür ben bilmiyorum o zaman

gösterdiğin grafiklere göre para kazanmak çok kolay o zaman...

neden danışman ya da yatırım firması arıyoruz...

açarız gösterdiğin grafiği borsa düşse de çıksa da kazanırız di mi canımmm.

5.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    çok bilen arkadaş...
    4 TL mi 12 mi gel iddiaya girelim...
    pınar süt şu an 58 m dolar olduğunu bilmeden
    20 milyon dolar piyasa değeri olacak demek gerçekten işi çok iyi bildiğini gösteriyor...
    özür ben bilmiyorum o zaman

gösterdiğin grafiklere göre para kazanmak çok kolay o zaman...

neden danışman ya da yatırım firması arıyoruz...

açarız gösterdiğin grafiği borsa düşse de çıksa da kazanırız di mi canımmm.
    Konuyu anlayamamışsın.

Bu Fon, keyfine çıkış yapmamış.

Aynen, Mart ayında gösterdiğimiz grafikler uyarınca çıkış yapmaya devam etmiş. Tam 14 tl iken uyarmışız.

Bu senetten çıkıldığını, tam da düşüşe başlarken tesbit edip, kendimize de saklamamışız.

Üstelik, $ bazında yükselen kanal ciddi bir şekilde ihlal edilmiş.

Tekrar yükselme yolunda hiçbir görüntü yok resimlerde. Olsun onuda yazarız.

Tekrar bir fonun giriş için ikna edilmesi yolunda herhangi bir bilanço hareketi de yok.Üstelik birde şarbon hikayesi..

Patronun da, düşüşü adeta teşvik eden beyanatları zamanında ateşe benzin dökmüş.

Bu fonun çıktığı malı alan herkes büyük zararda,üstüne deve[a]lüasyon da cabası.

Piyasada bu malı toplayacak ve yönü değiştirecek bir babayiğit bulabilirse, niye 12 hatta 16 olmasın ?

Ama 40 senelik borsa tecrübem, bunu defalarca diplere oturup, iki üçlü dip denemelerini tamamlamadan

olmayacağını söylüyor.

Siz gene bildiğinizi yapın.

6.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Konuyu anlayamamışsın.

Bu Fon, keyfine çıkış yapmamış.

Aynen, Mart ayında gösterdiğimiz grafikler uyarınca çıkış yapmaya devam etmiş. Tam 14 tl iken uyarmışız.

Bu senetten çıkıldığını, tam da düşüşe başlarken tesbit edip, kendimize de saklamamışız.

Üstelik, $ bazında yükselen kanal ciddi bir şekilde ihlal edilmiş.

Tekrar yükselme yolunda hiçbir görüntü yok resimlerde. Olsun onuda yazarız.

Tekrar bir fonun giriş için ikna edilmesi yolunda herhangi bir bilanço hareketi de yok.Üstelik birde şarbon hikayesi..

Patronun da, düşüşü adeta teşvik eden beyanatları zamanında ateşe benzin dökmüş.

Bu fonun çıktığı malı alan herkes büyük zararda,üstüne deve[a]lüasyon da cabası.

Piyasada bu malı toplayacak ve yönü değiştirecek bir babayiğit bulabilirse, niye 12 hatta 16 olmasın ?

Ama 40 senelik borsa tecrübem, bunu defalarca diplere oturup, iki üçlü dip denemelerini tamamlamadan

olmayacağını söylüyor.

Siz gene bildiğinizi yapın.
    şu para giriş çıkışlarına göre önümüzdeki dönemde iyi gördüğün hissenin para girişlerini de gösterir misin bakalım piyasa dediğin gibi mi çalışıyor yani ...

7.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    şu para giriş çıkışlarına göre önümüzdeki dönemde iyi gördüğün hissenin para girişlerini de gösterir misin bakalım piyasa dediğin gibi mi çalışıyor yani ...
    Yatırım tavsiyesi sayılacağından bunu yazmaya hakkım yok.

Satır aralarındaki, imalardan öte bir şey söylemek mümkün değil dostum.

8.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Yatırım tavsiyesi sayılacağından bunu yazmaya hakkım yok.

Satır aralarındaki, imalardan öte bir şey söylemek mümkün değil dostum.
    yani ben o çıkışları gösterebiliyorum grafikte buna ceza vermiyorlar ama para girişini gösterirsem ceza alırım diyorsun

sen istatistik yapmaya dewam et kardeşim,hayırlı işler...

Sayfa 313/973 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •