Onemli Gunler Banner
Sayfa 314/623 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by sirvermez34 Yazıyı Oku
    01.07.2019 tarihinden itibaren IHEVA-R rüçhan hissesi 5 gün boyunca tavan yapsa bile 0.08 kuruşa ancak geliyor.

Bu sömürgeci zihniyet sahibi patronlar
    Amaci gerçekten istihdam üretim ve büyümek değildir.

Bunları tek amaci şirketin pay yüzdesi hisse satin alarak değil bedelli oyunuyla hisseyi düşük tutup milletin elindeki ruchanlari hic fiyata toplamak kendi hesaplarına gecirmektir.
    Nasılsa kimse bedelliye girmek istemiyor
    Bedelli karnesi sıfır Ihlas grubunun

Yeni girecek olan varsa iyi tartıp biçsin
    Biz yıllardır tahtadayız. Umarım pztesi ana hisseyi 1 tl nin altına sarkıtmazlar zira içimde ihgyo gibi yapacak gibi bir korku var.
    Benim için pek fazla dert değil 10 yıldır burdayım hedefime gelmeden satmam
    Bedellisine de kesinlikle katılmayacağım
    Ama kisa günün kari diye bir seyler koparmak icin gelecek arkadaslara nasihatim sonradan üzülmelerini istemem
    Sağlıcakla kalin

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yanılıyor da olabilirim ama Rüçhan lar için ilk gün tavan taban fiyatı yoktur serbest fiyattan işlem görürler.

2. Tahtayı yapanlar gibi sizler de çok fırıldaksınız, bu ne ya bir sattım dersiniz kaybolursunuz bir hedefe varmadan asla satmam der ortaya çıkarsınız, yok bedellisine girmem sonra rüchanlar ne o olacak ne yapacak dersiniz. Allah sizi de bildiği gibi yapsın hak yiyenler ile birlikte.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. rüçhanları en son hangi gün satabilirim

4.  Alıntı Originally Posted by calimero Yazıyı Oku
    rüçhanları en son hangi gün satabilirim

5. ihlgm den tecrübeli biri olarak söylüyorum. bedelli sonrası yüksek ihtimalle sıçar bu kağıt. ona göre temkinli olun.

6. Tek kelime ALLAH cezani versin muco
    Baska da bjr sey demiyorum

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. bilgi amaçlı ( temettü listesi)

8.  Alıntı Originally Posted by akcaye Yazıyı Oku
    ihlgm den tecrübeli biri olarak söylüyorum. bedelli sonrası yüksek ihtimalle sıçar bu kağıt. ona göre temkinli olun.
    hareket aynı akıbet de aynı olmaz inşallah.diyecek söz kalmamış.bedelliden uzak tutma gayreti var yine 090 olan hisseyi bedelli ile 1 tl den almak akıl karı değil ama neden böyle saçmalık yapıyorlar anlamak ta mümkün değil

Sayfa 314/623 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •