Sayfa 314/822 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 6571 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    dunden bugune ne degıstı bu nasıl bı ıstır
    Gecen hafta gaz veriyordun, bu soruları daha çok soracaksın genç kurt.

2. aşağıda 719.000 lot, yukarıda 764.000 lot var şu an (saat 10:34 itibari ile). Kredili işlem yasağı da kalktı bildiğim kadarı ile. Yani kademeler boş. Bu lotlar hap gibi yutulabilir seviyede. Tavan da taban da bir nefes kadar aynı uzaklıkta.

Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    dunden bugune ne degıstı bu nasıl bı ıstır
    Daha once anlattigimiz gibi bu bir ponzi. Balon degil. Balon olsa soner gider.

Ponzide tahtaci talebe gore muritleri sagip durur. Daha 3. ponziye gelenler maliyet dusurecek. Isini bitirince kalanlar 10 sene posasi ile ugrasir.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Daha once anlattigimiz gibi bu bir ponzi. Balon degil. Balon olsa soner gider.

Ponzide tahtaci talebe gore muritleri sagip durur. Daha 3. ponziye gelenler maliyet dusurecek. Isini bitirince kalanlar 10 sene posasi ile ugrasir.

Yani soylediğin doğru da olabilir de... ya yanılıyosam diye hiç düşünmüyomusun? Bir sürü insanın kanına girecek yorumlarda bulunuyosun. Yanılıyosan ne yapacaksın ortadan kayip mı olacaksın? Vicdanını rahat tutabilecekmisin?

Bu kadar iyi biliyosan da şu an bir yerlerde krallığını ilan etmiş, yiyor içiyor olman gerekmez mi?

5.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Yedek akçe nerede abi, kim kaybetmiş yedek akçeyi Mavi Karta 602 lira verdik, durum ağır:/ Sasa ne zaman temettü verir acaba... Patronun son hamlesi temettü konusundaki güvenimi zedeledi. Yakın zamanda zor ama Sasa lotum, 25bin civarı Ereğli ederse geçmeyi düşünürüm. 106dan sattık ya yarın 400e soluksuz atar kendini namussuz... Ah ulan Erdemoğlu, 2035e kadar temettü bekleyecektim, üzdün ama alabilirsin gönlümü de, yerin hazır.
    Merhaba Subutay ,

Yedek akçe derken , elinde mevcut bulunan paranın 100% ile hisse almama konusuna değinmiştim.

2022 Nisan Genel kurulunda , yatırımlar tamamlanıncaya kadar temettü vermeceklerini ; bedelsiz ile ilerleyeceklerini belirtmiş Erdemoğlu ( alıntıdır )

Temettü konusuna gelince ;
    Benim düşüncem , bizim gibi KY ler önce finansal özgürlüklerini kazanmalıdırlar. Bu kazanımı sağladıktan sonra her yıl düzenli olarak temettü veren güzide şirketlerimizin hisselerinden de alınabilir.

Bol kazançlar dilerim.
    Sewgiler
    Beetlejuice
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Şirketin defter değeri 5,7 lira. Şayet defter değerinden işlem görse ve %100 bedelli sermaye artırımı yapsa, hisse başına da 5,7 lira dese kimse almaz. Tahtadan almak avantajlı der. Şimdi fiyat 2 sene içinde hıza 18-28 kat yukarı getirildi. Her hangi bir oranla bedelli sermaye artırımı geldiğinde 15-20-25-30 lira hisse başı ödediğimiz de, aslında şirket değerinin 2-3-5 katı değerde senet almış olacaksınız. Bu gerçeği kabul edecek kimse görmüyorum. Bu fiyattan alarak resim paylaşanları hayretle izliyorum.

7. Merhaba Sasa ,

2021 : 5x ten bölündü 3x oldu.... 26,50 lere kadar geldi. Pahalı , alınmaz , düşecek , bittik diyenler çok oldu. Onların yazılarını da saygı duyarak okudum. ( Karşındakini bil ki , kendini de bilesin derler eskiler )..... 4 - 5 ay yatay gitti..... 2021 Ekim gibi yükselmeye başladı.....

2022 : Nisan ayında 64 ten 32 ye bölündü ( %100 bedelsiz ) ; yine çok pahalı alınmaz dediler. Kendi çapımda yıl sonu karlılık tahmininde bulundum , grafiklere baktım...... 2022 yıl sonu için 95 civarları iyi onun üstü 115 -125 arası kapatırsa süper dedim. Tabii ki , faiz düşüşleri , emtiaların getirisinin düşük olması , dövizin çok hareket etmemesi ( son aylarda ) herkesi bist e çekti..... Sokaktaki , apartmandaki herkes sasa yı konuşur oldu...... ( 2022 yıllık getiri de sanırım 13 - 16 ncı sırada olsa gerek ) Ama şirket piyasa değeri bakımından 1. olunca ve herkes konuşunca ; ve herkes hemen zengin olmayı düşününce olmayacağını gördüler......

2017.... Bu yılda ise hatırladığım kadarı ile uzun süre yatay gezdi , flama yaptı , arada set yükselişler / düşüşler yaşadı. Ulen nasıl hisse aldım ben yaw demiştim.......

Kendi düşüncem , 9X altının hoş olmayacağını düşünüyorum. Bu 9X civarlarına gelmezse de ; buralarda biraz yatay gezinip flama yapabilir. ( Elbette Türkiye ve Dünya konjöktörü çok değişken , bunu göz ardı etmemek lazım..... Bu arada güzel bir kap gelir , herşey değişir )

Ben , merdivenleri ağır ağır çıkmayı sewerim ; tempolu yürümeyi sewerim ; çok hızlı koşunca bile insan tıkanıyor dinlenmek istiyor.

Herkese bol kazançlar
    Sewgiler
    Beetlejuice
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Gecen hafta gaz veriyordun, bu soruları daha çok soracaksın genç kurt.
    Cesur cakır aldıgımda gaz verıyorum sayende hısselerımı yuzde 30 arttırdım
    ben uzuncuyum hemde cok uzuncuyum ne yapayım
    sevgıler
    yatırım tavsıyesı degıldır

Sayfa 314/822 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz