Sayfa 314/602 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 4813 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Pozitif; senin akli melekelerin iyi mi? Evet 2 ihtimal var.Ya olumlu yanit gelip dava düşecek yada olumsuz yanit gelip ya alt mahkemece yargılanacagiz veya anlaşma yoluna gideceğiz.
    Mübarek adam, başka ihtimal var mi? BEN 17 OCAK MI IDDIA EDIYORUM.17 OCak almasinda 17 Aralik 2023 olsun.Ancak 2 ihtimal var diyorum.Kaldi ki bu günki duruşmada belki de Nato dolayısı ile ihtimallerden bahsediyorum.Adı üstünde ihtimal yani olasılık yani kesinlik bildirmiyor.
    Tüm Ülkem seni okuyor şu an; elinde hissen yoksa bu denli karın ağrını paylaşır mısın?Ben 3 yıllık yatırımcıyım.Buyur kürsü senin...YTD

2.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    böyle ucuz laflarla kurtulamazsın bugün 17 ocak yine çözülmedi yolun sonu değilmiş
    yarın bu hisse taban olursa kim vebal almış oluyor bu vebali nasıl ödemeyi düşünüyorsun açıkla
    3.5 olacak diye yarattığın algıya kanıp mal satanların vebalini sen nasıl ödemeyi düşünüyorsun...

Hisse fiyatı ortada hisse için hedef veren kişi ve kurumlarda ortada, tahtayı her kim yapıyorsa herkese lafını yedirdi, bundan sonra ne olur, tahtayı yapan bilir, gerisi hep tırıvırı sinek vızıltısı...

Not: Bende Halbank hissesi yok...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Pozitif; senin psikolojik tedavi görmen gerekiyor...YTD

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Bende diyorum ki; bozuk plâk gibi olumsuz yazı yazmaktansa omurgalı durmak daha iyi olmaz mı? Buyrun 500 tane hisse var , elinizi tutan mı var...Anladık küçük yatırımcıyı gecenin 1:30 'da 2:00 da dahi uyardınız.Bundan sonra gölge etmeseniz daha anlamlı olmaz mı? SAYGI diyorum, gerisi sizin olsun..YTD
    benim bozuk plak gibi bu hisseyle ilgili olumsuz yazmak için düzinelerce sebebim var kanıtlar var
    son 3 yıla bak anlarsın
    şimdi 17 ocak diyerek insanlarda yolun sonuna geliniyor algısı yaratan mı omurgalı oluyor
    bu soruyu kendine sorman gerekmiyormu
    sana mı soracağım hangi hisseyi alacağımı alırım almam
    daha çok uyaracağım burdan gölge etmeye devam

5. Ya Sayin lütfü001; inan elinde 10 lot hissen mi var 100.000 lot senin ve çocuklarinin serveti olmasini istemeyen namerttir..Ya arkadaş ben böyle psikolojik bir kişilik görmedim, elinde hissen yoksa ne diye burada bik bik bik olumsuz yazarsın...Git nasibini inandığin hissede ara diyorum.Ben 3 yillik hissedarim aldim ve Adam gibi bekliyorum diyorum.Olumlu veya olumsuz kaderimde ne varsa raziyim diyorum.Gölge etme-saygi duy diyorum.Anormal bir isteğim mi oldu bu topikten...YTD

6. Pozitif; lütfen beni alıntılamayim cevap yazmazsam kendime yakıştıramiyorum.Size laf anlatmak suya yazı yazmak gibi bir şey, tamam özürdilerim sizden.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Ya Sayin lütfü001; inan elinde 10 lot hissen mi var 100.000 lot senin ve çocuklarinin serveti olmasini istemeyen namerttir..Ya arkadaş ben böyle psikolojik bir kişilik görmedim, elinde hissen yoksa ne diye burada bik bik bik olumsuz yazarsın...Git nasibini inandığin hissede ara diyorum.Ben 3 yillik hissedarim aldim ve Adam gibi bekliyorum diyorum.Olumlu veya olumsuz kaderimde ne varsa raziyim diyorum.Gölge etme-saygi duy diyorum.Anormal bir isteğim mi oldu bu topikten...YTD
    Burası forum Sn. Ozann, bırak herkes istediğini yazsın, bak bizim Vâkıf başlığında İn Cin top oynuyor, ben arada şarkı falan paylaşımı yapmasam yazan bile yok (:

Forumda kim ne yazmış kim ne söylemiş önemi yok, biraz teknik, biraz temel, bolca şans, borsada para kazanmanın bendeki formülü bu, herkesin formülü kendine
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    3.5 olacak diye yarattığın algıya kanıp mal satanların vebalini sen nasıl ödemeyi düşünüyorsun...

Hisse fiyatı ortada hisse için hedef veren kişi ve kurumlarda ortada, tahtayı her kim yapıyorsa herkese lafını yedirdi, bundan sonra ne olur, tahtayı yapan bilir, gerisi hep tırıvırı sinek vızıltısı...

Not: Bende Halbank hissesi yok...
    4-5 lira maliyeti olanlar bile en fazla 10 liralardan satmışlardır
    sanki kağıdı sattıktan sonra uzaya mı çıkmış
    neyin vebalinden bahsediyorsun hisse zaten sattığı yerde bi yere gitmiş değil
    500 bin endekste hissenin geldiği yer ortada
    öyle yazıyorsunuz ki görende hisse uçmuş kaçmış
    almak istiyorsanız geç kalmadınız hatta yarın bakarsınız tabandan bile zibil gibi mal alabilirsiniz
    en batık dediğimiz şirketler 5-10-20 kat gitti abartısız 50 kat giden var
    hala bu hisse ile ilgi olumlu konuşabiliyorsunuz ya sanki çok çıkmış gibi yazık gerçekten

Sayfa 314/602 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •