Sayfa 314/967 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Günaydın ��.Arada bir kademe paylaşmanızı bekliyorum

2. Günaydın 🌞.Arada bir kademe paylaşmanızı bekliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar

Maalesef gerçekler acıdır derler ,katılmamak elde mi?
    burada uzun zamandır sabırla düzeyli bir biçimde yazan ve bekleyen aynı zamanda kahrolan yatırımcılar birazcık beyin fırtınası estirelim

bana göre genel müdürü bende dahil bazen burada yeriyoruz oysa genel müdürün ne suçu varki ? 15 yıldır yerinde duran en büyük özelliği ağzının çok iyi laf yetiştirerek konuları özünden kaçırabilerek yerini korumasını bilen bir adam ve son derece başarısız
    asıl suçlu bunu burada tutan yönetim kurulu
    onlar bilerek bu adamı burada halen tutuyorlarsa bir şey bilmeyen tabakası ,onlarda beceriksiz ve bilgisiz yada danışıklı döğüş körler sağırlar biribirini ağırlar misali ,bilmeyerek tutuyorlarsa durum dahada vahim
    sizlerin ne kadar sinir stres içinde olduğunuzu çok iyi biliyorum ,çünkü bende üç yıl önce üç liradan alıp yananlardanım
    şimdi iyi bir beyin jimnastiğide siz yapın
    1- şirketin portföyünü işyatırım yönetir ona para ödenir peki işgirişim kadrosuna neden boşuna para ödenir
    2-hemde lüks rezidansta dolar bazlı kira
    3-yapılan yatırımları işgirişim kadrosu seçmez onlara bu işi pazarlayan şirketler getirir bunlarda okeyler o kadar zavallılığa bakın
    herşey hazır armut piş ağzıma düş ,tabi armudun parasıda bizlerden o da beleş
    4-insan hiç bir şey bilmiyorsa bile gider mahalle arasında bir bakkala ortak olur %20 kar garanti %10 bakkala %10 u şirkete o da yok
    5-ortak olunan şirketlerden anlayarakmı ortak olmuşlar hayır çünkü murat ne anlar ortaprodan
    6- murat sportivin satışlarını artırmak için uzmanlarla konuşur onlarda ona öndeki avm lerde öndeki standları seçin müziğe dikkat edin ışıklandırmayı iyi yapın falan o da onları uygulatmaya çalışır ,bizlerde bekle babam bekle
    7 -daha en az onlarca madde yazabilrim ama daha fazla canınızı sıkmıyayım şimdilik iyi geceler
    8- ayrıca hakkımızı haksız yere yiyenler sapımızı yesinler demek en doğal hakkımızdır sanırım
    insanın aklına neler gelmiyorki üç onparalık şirketleri iş girişime kakalat karşılığında cukkayı doldur iş girişim şirketlere girmesin şirketler iş girişime girdirsin hemde % 80 -90 lara kadar yani dibine kadar sonra 15 yıl bekle eh artık bu şirket iflah olmaz de az bir zararla yada başabaş geri ver ,durumu bundan daha iyi izah edecek seneryo bulamıyorum kendimce 15 yıllık yatırımmı olur be çeyrek ömür biz sürünürken rezidansta keyfler yerinde maşallah

İnsanın aklına bin bir türlü acabalar geliyor , koskoca iş bankası iştrakine bak olacak şey değil
    bu iş girişim hatırlarsanız birde gözde girşimden 10 milyonluk tahvil almıştı bu adeta beceriksizliğin delili gibi yahu sen ona tahvil satsana , başkalarının izinde yürüyenler kendi izlerini bırakamadıkları gibi günün birinde yollarınıda kaybederler
    yani ben bu girişim işini beceremiyorum bari senin tahvilden gelen üç on paraya razı olup teslim olayım akıl alır gibi değil sorsan gözdeyi beğenmezler 3 yıl önce gözde girişim 2,5 liralardayken bugün 5,73 bizde üç yıl önce 2,20 iken bu gün 1,60 başarıdan başı dönüyor insanın ,ama murat beye sorarsanız anlatacak çok hikayesi vardır ,ve anlatır ,anlatır hiç bitmez şaşırıp kalırsınız.
    birde faaliyet raporu için ayrıca kitapçık hazırlatır ki lüzumsuz masraftır bence her şey mükemmel olacak yalnız bekleyeceksiniz ne kadar işte orası hiç belli değil ,bahçeye ektim soğan bitmedi yedi doğan türküsünü söyliyeyim bari yada müdür beyin yeşillllllllll kürküüüüüüüü söylenecek bu türküde yanıyom bennnnnn of ,offffffff yandannn
    Son düzenleme : HORASANLI; 01-03-2018 saat: 16:36.

4.  Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Günaydın 🌞.Arada bir kademe paylaşmanızı bekliyorum

5. Horasanlı sakin ol be kardeşim, kendini gaza getirme, tek bir hisseden kar etmeden çıkmadım, bu işin sırrı SABIR. Ucuz olduğundan eminsen, batık değilse şirket devam et, sabret ve bekle, kazanacaksın.

6.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Horasanlı sakin ol be kardeşim, kendini gaza getirme, tek bir hisseden kar etmeden çıkmadım, bu işin sırrı SABIR. Ucuz olduğundan eminsen, batık değilse şirket devam et, sabret ve bekle, kazanacaksın.
    Sayın @tahminci iyi hatırlattın kimse gaza gelip işlem yapmasın her kes kendi kafasına göre takılsın benimki biraz iç dökmeydi ,9 liradan aselsan 4,80 den thy bu illet kağıt yüzünden kaçırınca kantarın topuzu da kaçıyor be kardeşim ,üstelik derdim kağıtlada değil yönetenlerle insanda birazcık olsun hesap kitap,merhamet olur 3 yıl az zamanmı be kardeşim üstelik bir ne kadar bekleyeceğiz o da belli değil ışık görmeyince insan tünelde ıslık çalıyor işte

7. İşte tam da bu sebeple beklemek, sabretmek lazım, ben yemedin al sen ye olmamalı.

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın @tahminci iyi hatırlattın kimse gaza gelip işlem yapmasın her kes kendi kafasına göre takılsın benimki biraz iç dökmeydi ,9 liradan aselsan 4,80 den thy bu illet kağıt yüzünden kaçırınca kantarın topuzu da kaçıyor be kardeşim ,üstelik derdim kağıtlada değil yönetenlerle insanda birazcık olsun hesap kitap,merhamet olur 3 yıl az zamanmı be kardeşim üstelik bir ne kadar bekleyeceğiz o da belli değil ışık görmeyince insan tünelde ıslık çalıyor işte

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,485
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    insanın aklına neler gelmiyorki üç onparalık şirketleri iş girişime kakalat karşılığında cukkayı doldur iş girişim şirketlere girmesin şirketler iş girişime girdirsin hemde % 80 -90 lara kadar yani dibine kadar sonra 15 yıl bekle eh artık bu şirket iflah olmaz de az bir zararla yada başabaş geri ver ,durumu bundan daha iyi izah edecek seneryo bulamıyorum kendimce 15 yıllık yatırımmı olur be çeyrek ömür biz sürünürken rezidansta keyfler yerinde maşallah

İnsanın aklına bin bir türlü acabalar geliyor , koskoca iş bankası iştrakine bak olacak şey değil
    bu iş girişim hatırlarsanız birde gözde girşimden 10 milyonluk tahvil almıştı bu adeta beceriksizliğin delili gibi yahu sen ona tahvil satsana , başkalarının izinde yürüyenler kendi izlerini bırakamadıkları gibi günün birinde yollarınıda kaybederler
    yani ben bu girişim işini beceremiyorum bari senin tahvilden gelen üç on paraya razı olup teslim olayım akıl alır gibi değil sorsan gözdeyi beğenmezler 3 yıl önce gözde girişim 2,5 liralardayken bugün 5,73 bizde üç yıl önce 2,20 iken bu gün 1,60 başarıdan başı dönüyor insanın ,ama murat beye sorarsanız anlatacak çok hikayesi vardır ,ve anlatır ,anlatır hiç bitmez şaşırıp kalırsınız.
    birde faaliyet raporu için ayrıca kitapçık hazırlatır ki lüzumsuz masraftır bence her şey mükemmel olacak yalnız bekleyeceksiniz ne kadar işte orası hiç belli değil ,bahçeye ektim soğan bitmedi yedi doğan türküsünü söyliyeyim bari yada müdür beyin yeşillllllllll kürküüüüüüüü söylenecek bu türküde yanıyom bennnnnn of ,offffffff yandannn
    Al benden de o kadar HORASANLI kardesim.
    Beni ruhen bitirdi bu kagit..
    Tum is gurubundan sogudum.
    SODA bile alamiyorum.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 314/967 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz