Sayfa 315/370 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365 ... SonSon
Arama sonucu : 2954 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Derdın ne senın nıye gıtmıyorsun oturan ayı......

2. Gideceksin başka çaren yok,KOZALLLLL,hadi yürüüuu, Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Kozalin MORUKLARI bide insan icinde itibar goruyor, ulan bu MORUKLAR kynin parasini caliyoe yalan soyluyor manupulasyon yapiyor, ne vardida 140 lardan birden 100 lere dusurp 200 leri gecti, para herseyden onemli bu MORUKLAR icin. Hepsini toplasan bir domuz etmez.

4. 400 miyonla oynayan filler liği..5 dk da adam 200 milyonu girip çıkıyo..karşılıklı olmasa zor bu işler. 3 aylık işlemleri inceledim ne lotlar ne de aracı kurumlar değişmiş..kayyum meselesi olmasa bu kaat 1000 üstü fiyatlardan işlem görmesi lazım..grafikte kasıtlı tokoz yapılmiş..çimler fena ezilir..filler tepişirse..yarın tahminim grafiği mecbur düzeltecekler..al sat tavsiyesi değildir..
    al sat tavsiyesi değildir.

5. 200 milyonla girip çıkanlardan ayrı..gömülü fill babaları var içerde ..uykuda..endeks 4500 e dönerse uyuyan filler tahminim uyanır..
    al sat tavsiyesi değildir.

6. kozalin MORUKLARI ni toplasan bir domuz etmez, kynin cebinden calmanin derdindeler tatile cikmislar, itibar goruyorlar ,insansi yaratiklar lagim da batsinlar.

7. ipeke den kozala döndüm arkadaşlar önce kozaayı şimdi de ipekeyi yukarı alarak sanki kozaldan milleti uzaklaştırmaya çalışıyorlar diye düşünmeye başladığımdan..meclis plan ve bütçe komisyonunda 24 Ekim 2022 tarihinde yapılan oturumda 21. madde kabul edilmiş tmsf elinde olan şirketleri dolayısıyla kozalakları ilgilendiriyor. Bu madde daha önce anayasa mahkemesinden dönen kararla alakalı..link: https://www5.tbmm.gov.tr/develop/owa...TutanakId=3029
    481. sayfadan başlayarak 495'e kadar okuyabilirsiniz..mahkemeye hazırlık..artık kozalcıyım ben de..

Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    ipeke den kozala döndüm arkadaşlar önce kozaayı şimdi de ipekeyi yukarı alarak sanki kozaldan milleti uzaklaştırmaya çalışıyorlar diye düşünmeye başladığımdan..meclis plan ve bütçe komisyonunda 24 Ekim 2022 tarihinde yapılan oturumda 21. madde kabul edilmiş tmsf elinde olan şirketleri dolayısıyla kozalakları ilgilendiriyor. Bu madde daha önce anayasa mahkemesinden dönen kararla alakalı..link: https://www5.tbmm.gov.tr/develop/owa...TutanakId=3029
    481. sayfadan başlayarak 495'e kadar okuyabilirsiniz..mahkemeye hazırlık..artık kozalcıyım ben de..
    Koza grup hisselerde muvazali bir hisse devri yok
    Bildiğimiz kadarıyla.
    Olsaydı bu önemli bir husustu ve kapta aciklanirdi.
    TMSF yönetiminde olan başka şirketlere ait hisse devirlerinde muvazali işlem şüphesi ile ilgili olanlarla ilgili olup,anayasa mahkemesi iptaliyle ikgiki yeni bir düzenlemedir.
    Özetle Koza grup hisselerde bir yeni durum oluşturmuyor.
    En son bu yıl içinde çıkan kanun yetkiyi verdi
    TMSF isterse satış için ihaleye çıkabilir isterse varlık fonuna alabilir yetki TMSF de onlarda kaplunmaga hızıyla çalışıyor.
    Kanun çıkmasına rağmen sahiplik sorununa bir çözüm getirmediler bekliyoruz bakalım sonuç ne olacak.
    yt.tv.degildir
    Sagliklar

Sayfa 315/370 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •