Sayfa 316/1000 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Bugün baya iyi gözüküyor en az % 1 normalde 1.5 - 2 eldeki para ve onsla daha fazla bile olabilir hele bıst 103 geçerse helva olur ama bunlar tabi elimizdeki donelere göre tahmin cazibe hanımın gündüz düşleri diyelim

Dünkü artıda nasıl eksi yapabilmişler onuda anlamış değilim portföy ve gelişmeler hakkında diyaloğu olanlar iletişime geçerse soru işaretleri azalmış olur
    Hocam ben de sizin gibi yıllardır borsayla ilgiliyim, öncelikle onu belirteyim. Borsa yükseliyor diye herkes kazanacak diye bir şey yok. Zaten son yükseliş genellikle bankalarla oldu ve bende hiç banka seneti yok örneğin. Geçenlerde portföyümü yazmıştım.

Eylül ayında dün akşam itibarıyla endex %5,92 benim portföy ise %2,88 yükselmiş.
    Son 3 gün endex +0,60 +0,70 +0,52
    Benimki ise -0,34 -0,30 -0,35

Bu tip kısa vadeli düşüşler normal yani, bu kadar kafaya takmaya gerek yok. Önemli olan orta-uzun vade. Çare belli, mümkün olduğu kadar sepet sayısını artırmak ve al-unut değil al-izle yöntemini izlemek.

2. Tcd için tahminim gün başına en az 350 borsa kağıtları acayip primli kapattı, altından bir halt yemedilerse 3 gün toplamı 800-1000 gelir bence.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Jale kac yapar tahminleri alalim ustadlar
    Bir zahmet uc gunluk degil tek gunluk mk bazinda tahmin yapiniz

Ilk ben yapayim
    Mk 600 den 3 gun 1800
    Jale tahmini günlük mk (-71) 3 günlük mk (-213)

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    Hocam ben de sizin gibi yıllardır borsayla ilgiliyim, öncelikle onu belirteyim. Borsa yükseliyor diye herkes kazanacak diye bir şey yok. Zaten son yükseliş genellikle bankalarla oldu ve bende hiç banka seneti yok örneğin. Geçenlerde portföyümü yazmıştım.

Eylül ayında dün akşam itibarıyla endex %5,92 benim portföy ise %2,88 yükselmiş.
    Son 3 gün endex +0,60 +0,70 +0,52
    Benimki ise -0,34 -0,30 -0,35

Bu tip kısa vadeli düşüşler normal yani, bu kadar kafaya takmaya gerek yok. Önemli olan orta-uzun vade. Çare belli, mümkün olduğu kadar sepet sayısını artırmak ve al-unut değil al-izle yöntemini izlemek.
    Aynen, misal gpg aylik yuzde 3 getirmis .e mevduatci icin bulunmaz hint kumasi .burada degiskenler fonlar hisse senedi getirileri ve alsatta daha iyi kar var gibi yorumlar oluyor .yine gpg den yola ciktigimizda faizlerin 15 lere dustugu bir ortemda aylik 25 -30 m.k getirirse cok cok iyi .her konuyu saptirmaya bayiliyoruz.konunun basligi cok acik mevduatla karsilastiriliyor.ama yok eregli vs yok bilmem ne alinsa daha karli deniyor .

5.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Tcd için tahminim gün başına en az 350 borsa kağıtları acayip primli kapattı, altından bir halt yemedilerse 3 gün toplamı 800-1000 gelir bence.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu getiriler gunluk yayinlanip 3 le mi carpiliyor hafta sonu .ppf lerde boyle degildi .yuzde 22 m.k deyince 100. Bin tl yizde 22 den 3 gunde ne getirir hesaplanirdi....gecen cuma gpg nin gunluk getiri 3.3 dendi hatta ad mustafa bana hitaben 3 gunde 10.64 getirecegini yazmisti oysa pazartesi gunu baktigimda yuzde 3.3 ten 3 gunluk 22 lira faiz getirdi oysa o hesaba gore 66 lira gelmesi lazimdi .syg

6. GPG de 2 gündür hayal kırıklığı var.Bekle pzt sabahi TCD ne gelir diye hesap et şimdi.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    GPG de 2 gündür hayal kırıklığı var.Bekle pzt sabahi TCD ne gelir diye hesap et şimdi.

Gpg eksi mi kapatti ki ?

8. Ppf ler 3 günlük getiriyordu. Değişken fonlarda Cuma kapanış fiyati pzt getiriye yansır. Yani tek gün
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bu getiriler gunluk yayinlanip 3 le mi carpiliyor hafta sonu .ppf lerde boyle degildi .yuzde 22 m.k deyince 100. Bin tl yizde 22 den 3 gunde ne getirir hesaplanirdi....gecen cuma gpg nin gunluk getiri 3.3 dendi hatta ad mustafa bana hitaben 3 gunde 10.64 getirecegini yazmisti oysa pazartesi gunu baktigimda yuzde 3.3 ten 3 gunluk 22 lira faiz getirdi oysa o hesaba gore 66 lira gelmesi lazimdi .syg

Sayfa 316/1000 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •