Sayfa 317/654 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Adamlar 2.30dan 7.50 yaptı 3 tepe yapıp piyasaya dağıttı gurup iyi guruptu birden aşağı almadı herkese satma fırsatı verdi ama burada alın alın yeni makina gemiyi en son ben terkederim diyenler şimdi başka hisseden fetva veriyor.Burdaki herkes kabul etsin çoğu dolduruşa geldi.Ben burada bu primi dediğim zaman kimse kale almadı bütün müritler şeyhini dinliyordu.Şeyhin kim olduğunu biliyorsunuz

2.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    Adamlar 2.30dan 7.50 yaptı 3 tepe yapıp piyasaya dağıttı gurup iyi guruptu birden aşağı almadı herkese satma fırsatı verdi ama burada alın alın yeni makina gemiyi en son ben terkederim diyenler şimdi başka hisseden fetva veriyor.Burdaki herkes kabul etsin çoğu dolduruşa geldi.Ben burada bu primi dediğim zaman kimse kale almadı bütün müritler şeyhini dinliyordu.Şeyhin kim olduğunu biliyorsunuz
    Malesef doğru. bizim suçumuz. ama biraz geç oldu...

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kesinlikle kendi kabahatim. Ama hissedede potansiyel vardı. Bence hala var. Ama vade uzadı bayaaa bi hemde... Galiba hissenin hikayesine babolarda inandı ki son dakkaya kadar vermediler, süpürdüler filan...

4. Kimse altın yumurtlayan tavuğu bırakıp gitmez bir kısmını verdiler aşağıdan alacaklardır orası 3.90 olabilir dökülenler dökülecektir.Teknikleri biraz şiş bu arada onlarda rahatlar ve daha yukarı gider ama bu zaman alacaktır.Yoksa şirket çok iyi borç, dolar ve faiz işi bozuyor.

5. Dikkat ederseniz 7.50 den sonra her tepe bunu o zaman belirttim öncekinin altından döndü bu hisse verildiği ve kuvvet azalışını gösteriyordu.

6. O zaman bende ortalama düşürme peşindeyim... Elimden geldiğince )

7. Bugünkü takas
    Kör senasta tabanı gene bozdu bakalım pazartesi ne göreceğiz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

8. Kapanışta tabandan kapanmaması iyi fakat hiç birşey belli değil bu durumlarda kimse kimse akıl veremez almayayım diye beklersiniz bir anda yukarı çeker alırsınız elinizde kalır onun için herkesin aklı kendine yeter.

Sayfa 317/654 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •