Sayfa 318/975 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    hadi yine bişeyler öğren sayemde

kafamda canlandırdığım 3 dört senaryodan birini yazayım

yükselişte ilk satıcı 1 milyon lot la akapıtaldi cuma günü

akapital e yol verdi sağ cep ten sol cebe

sonra pramit i devreye soktu zaten orada fiş çekilmiş oldu

hissede direç mirenç kalmadı

gün sonuna doğru akapital sattığının çoğunu aldı

infoyu devreye sokup 600 bin lotlada günü tamamladı
    Ben de artık bir şeyleri anlatmayı/tartışmayı bırakacağım bu konuda son mesajımdır. Matriks'in çalıştığı 13 inchlik ekranda gördüklerinizi -ki matrksi olan herkesin gördüklerini- burada anlatarak -ki diğer yatırımcı dostlar için iyi bir şey yapıyorsunuz- sadece maçı anlatan spiker gibisiniz... Çoğu zamanda 2 gün sonradan banttan anlatıyorsunuz. Olan olmuş bitmiş. Bana diyeceksin ki sen ne yapıyorsun, ben taşımayın bu hisseyi diyorum. Çok net. Ben taşırım, acemiler uzak dursun diyorum. Hele sadece matrikse bakarak bu hisse taşınmaz diyorum. Mesela Katar ortaklık sürecini bilmiyorsan, neden başlayıp neden bittiğini takip etmediysen, bu hissedeki tahtacıyı bilmiyorsan, IDEAS ve SEYKM'i de sadece ekrandan takip ediyorsan uzak dur diyorum. Ideas 9->30->15 hareketinin fiktif bilanço (Hans Bey sık sık anlatıyor o tarafını zaten) hareketi olduğunu bilsen de arkadaki diğer yaşananları bilmiyorsan da kaybedersin. Ben biliyorum muyum, bilmiyorum, ama orada bir şeyler dönmese -fiktif de olsa- bu bilançoya piramit normalden geç çakmazdı diyorum. Ama sen herşeyden eminmiş gibi a1 kapital'den ilk vuran patron dersen, git genel kurulda direk yüz yüze sor derim... Neyse, benden sadece bu kadar, arada uyarmaya uğrarım. Kaptırmayın bu hisseye kendinizi. Ben yaptığım işlemleri yazarak insanların moralini bozmak istemiyorum, 2 yıldır takip eden adama şurdan sattım demek küfretmek gibi. Ama şunu diyorum, yıl sonu maliyet hedefim var, nominal altında maliyetli olacağım.Bu al-sat yapacağım demek, ama belki de bir gün terste yakalanacağım uçup gidecek, ya da maldayken çakılacağız.Bilemezsin..

Şirketin borcu yoktur, defter değerinin altındadır, başarılı yatırımlar yaparsa daha iyidir,bardağa şurdan baktım doluydu, boştu şuydu buydu. Bir de enteresan bir yatırımcı kitlesine sahip, ya da başka deyişle çok sayıda KY'ye takmış bir şirket olduğundan tüm forumlarda ilgi gören bir hisse olduğunu kabul ediyorum. Bu gerçek bile hisseye temkinli yaklaşılmasını gerektirir. Hele bundan sonra bir de aracı kurumu olacak ki, artık onunla başetmek daha zor olacak.

2. Venezüellada da darbe girişimi basĺadi siyasi dostlarımız tek tek patlıyor.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ekleme yapayım, benim dediklerimle hareket etmeyin diye. Ben yeni girecekleri uyarıyorum, almadan 3 defa düşünün diye, eskiler hangi maliyetteler bilemem, ve nasıl davranacaklarını bu kadar süre içinde düşünmüşlerdir, bana bakmazlar diye düşünürüm.

4.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    Aslan, ceylan, sırtlan ve zebra yan yana koşuyorsa orman yanıyor demektir
    Dayı bu lafını bugün turkiyenim durumu konusunda konusulan bir tweter mecrasında kullandım ;)

5. kime ne anlatıyorum prof bak 5 lıralardan buralara hısse düşerken

ağa hangi aracı kurumları kullanmış hiç merak edip baktınmı

ağa derken hiç bir ağa kendi işlemlerini kendisi yapmaz o işi yapanları vardır

akapıtal ve marbaş dı .Türkçe yazıyorum Türkçe

6. hatununun kağıdından aldım diyorum seykm ıdeas diyor

7.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    kime ne anlatıyorum prof bak 5 lıralardan buralara hısse düşerken

ağa hangi aracı kurumları kullanmış hiç merak edip baktınmı

ağa derken hiç bir ağa kendi işlemlerini kendisi yapmaz o işi yapanları vardır

akapıtal ve marbaş dı .Türkçe yazıyorum Türkçe
    Dayı görüneni görünmez yapacaksın keşke bazı şeyleri yazmasan ;)

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayı bu lafını bugün turkiyenim durumu konusunda konusulan bir tweter mecrasında kullandım ;)

eskıden kıtap okumasını çok severdim güzel sözleri hep aklıma yazardım

yeri geldikçede buraya yazıyorum kullanabilirsin

Sayfa 318/975 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •