Sayfa 318/463 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon
Arama sonucu : 3699 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

Alıntı Originally Posted by value Yazıyı Oku
    Nüvit abi; Yeri gelmişken rahmetli Tuzcu ( Birol MUTLU) Vestel'in % 10'nu topladı.

Ölümünden sonra temettülerle neredeyse koyduğu sermayenin tamamı dönmüş oldu. Ama kendisi artık bu dünyada değildi.
    https://www.borsazamani.com/haber-bo...kaybetti-29248
    Tuzcunun vefatı planları altüst etti, Tuzcunun varisleri miras kalan hisseleri elden çıkardı büyük oranda

Vestel - Zoren - Zorlu Holding ilişkisi nasıl bir durumda

Alıntı Originally Posted by BABA Yazıyı Oku
    Biz VESTEL de bu hesapları çok yaptık, fiyat 6 lardan 0.8 e düştü, bu vatandaş kimseye ama kimseye zırnık koklatmaz. Bir arkadaşım 3 mln lot ile 6 senedir bekliyor, bana kalırsa o satmadıkça bir halt olmaz. Onunda alternatif zararı inanılmaz rakam, artık asla satmam diyor ki satmaz. Bu hissede bu durumda bir halt olmaz.
    Hangisinden bahsediyoruz hocam zoren mi Vestel mi

Mustican hocam güneş panellerini Vestel markası ile pazarlayacaklar çünkü dünyada tanınan Vestel Zes i kim bilir ki

Vestel faizsiz kredi veren banka konumunda, Vestelin ne kadar alacağı var acaba Zorlu Holding ve Zorlu Enerjiden?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. zoren izahnamesini okuduğumda,

ülkede,
    - hes tarafından çok fazla potansiyel kalmadığından söz ediliyor..
    - ges tarafındaki potansiyelin çok daha büyük olduğu vurgusu var..

bu açıdan bakınca şirketin ges panel işine girmesi olumlu..

7. sanırım ges panel üretiminde belli bir vestel-zes standartı belirleyip fason üretim yaptıracaklar..

pakistandaki ges lisansı çok değerli.. uluslararası finasman bulup oraya burdaki panelleri de aktarabilirler sanırım..

tabi bunlar yüksek olan borcu daha da artırabilir..

içerdeki dçs lerin satışı veya israile taşınması da güzel bir seçenek (aksen enerjinin özbekistana taşıma formülü gibi)

8. gaz dağıtım tarafını beğenmedim.. ilişkili işlemlerle zorene kitlemişler gibi görünüyor.. o tarafta da satış yapılıp nakit oluşturulabilir ama elektrik dağıtım kadar detayına hakim değilim

Sayfa 318/463 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •