Sayfa 318/852 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. yatırım tavsiyesi değildirrrr.

2.  Alıntı Originally Posted by Hisşi Yazıyı Oku
    boşalt malını kaybetme o zaman carlos....

3. yatırım tavsiyesi değildirrrr.

4. Diger platformlarda Kipa'nin marka olarak devam edecegi yonunde yorumlar okuyorum. Bu durumda;
    1. Kipa markasi kalir ise bizi KC olarak nasil etkiler? Kisa-orta vade hissenin gidisati nasil olabilir? Hala ortakliktan cikarilma gibi bir riskimiz varmi?
    2. Birlesme gerceklesir ise nasil etkileniriz? En iyi-en kotu beklentimiz ne olmalidir?
    3. Hangi secenek biz KC icin en tercih edilendir?
    4. Surec ile ilgili tarihler konusunda (hangi asama ne zaman) bir yorum olabilirmi?

Biliyorum sorular cok acemice ancak kafalardaki bulaniklik ve isi bilmeyenler icin temel sorular...

Yorum olabilirse memnun olurum.

YTD...olasiliklari degerlendirmeye yonelik fikir paylasimi amaclidir. Karar verme ve degerlendirme kisisel risktir.

5.  Alıntı Originally Posted by Walk-in Yazıyı Oku
    Diger platformlarda Kipa'nin marka olarak devam edecegi yonunde yorumlar okuyorum. Bu durumda;
    1. Kipa markasi kalir ise bizi KC olarak nasil etkiler? Kisa-orta vade hissenin gidisati nasil olabilir? Hala ortakliktan cikarilma gibi bir riskimiz varmi?
    2. Birlesme gerceklesir ise nasil etkileniriz? En iyi-en kotu beklentimiz ne olmalidir?
    3. Hangi secenek biz KC icin en tercih edilendir?
    4. Surec ile ilgili tarihler konusunda (hangi asama ne zaman) bir yorum olabilirmi?

Biliyorum sorular cok acemice ancak kafalardaki bulaniklik ve isi bilmeyenler icin temel sorular...

Yorum olabilirse memnun olurum.

YTD...olasiliklari degerlendirmeye yonelik fikir paylasimi amaclidir. Karar verme ve degerlendirme kisisel risktir.
    Anadolu grup yazıcılar holding haber kap geldi ...

Birleşme nin faydaları tartışılmaz darısı Kipa ya

6.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Anadolu grup yazıcılar holding haber kap geldi ...

Birleşme nin faydaları tartışılmaz darısı Kipa ya
    Tsk. Fingers crossed!!

7.  Alıntı Originally Posted by serkan adem Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 3.11 destek görevi yapacak eğer ki kırarsa aşağı doğru 2,72 lere kadar ineceğini düşünüyorum yalnız 3.11 den güç toplayıp tekrar yeni zirveler deneyebilir ... elimde hisse kalmadı hepsini sattım yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir herkese saygılar.

Şu soruyu sorabilirsiniz madem sattın neden yazıyorsun kardeşim diye ,
    Malum buradı borsa satılan mal uygun görüldüğünde yine alınabilir değil mi ?
    Yorumun kralı budur hayırlı kazançlar ytd

8. sabah daha 20 dk olmuş yapı kredi yatırım 450 bin lot alış yaptı

Sayfa 318/852 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •