Sayfa 318/1024 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ne bilim ! geri döndüm pişman oldum, en iyisi yine yazmadan sizleri izlemek olacak. Dolar ile yola devam , herkese iyi günler dileyip kenarda biraz dinlenelim.
    umutabi gitme,bu AK beyin MALLARA tepki verecem diye meydanı boş bırakma.

2. Niye bozduruyım ki ???

Bahçeli,7 tl'den sattığını ''alttan '' alsın diye mi ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    İnsanlar belli bir miktarda parayı kazanmak için 1 ay çalışıyorlar. Ama geldiğimiz durumda ay başında 3000 lira için çalışırken ay sonunda maaşın ay başına göre 2000 liraya düşmüş oluyor. Bu durumda insanların alın terini korumaya çalışması yani en azından ay başında anlaştığı parayı bari alabileyim demesi kadar doğal birşey yoktur. Bu durumu milli duygularla sömürmeye çalışanları da tarih kendi milletinin emeğini *** eden vatan hainleri olarak yazacaktır.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by akçakoca Yazıyı Oku
    ATATÜRK'ün idealleri pesindeyim onunla aydınlanıyorum diyenler ULU ÖNDER'in derdinin para olduğunu dair bana bir hamlesini gösterin ondan sonra dolarmı alırsın dolardan hüpletirmisin eyvallah diyecem eğerki samimi olarak ATA'nın İZİNDE isek onun bize şu satırı Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız. Senin bugün üç kuruşluk kazanımın bu ülkeyi asırlarca ileri taşımayacaktır seni evladını ileri taşıyacak ATA'nın izleridir
    Kahvede olsa seni de kimse tanımasa bu taktikler yer haci da burada kimse yutmaz ama denemende güzel her ne kadar sahtelik içersede dibine kadar...

imzam linktedir...
    https://justpaste.it/78bvw
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

BU ölü soyucıları.!!!
    Ve yandaşları.!!
    Vatandaşı hep soyuyor.!!
    Toplanan tüm vergilerin %70 i dolaylı vergilerden oluşuyorsa.!!
    O ülke batmaya mahkumdur.!!
    Hiperpower enflasyon..!!
    Hiperpower stagflasyon.!!
    Kaos tüm HIZIYLA otobanda..!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ya birilerinin demesiyle niye bozdurayım ben yatırım yapıyorum hisse alana satın hissenizi diyince satıyormu yada gidin mevduatınızı vadeli yapın yada vadesini bozun diyen yapacak mı bu bir yatırımdır doalr hisse borsa altın hiç birbirinden farkı yok bu ülkenin yasal birikim seçenekleriçiftlikbanka yatırmıyorum ki
    bu nedenle Attaürk kalkıp gelse doları bozdurun yada dolar alan haindir demezdi
    der yada demez onu bilemeyiz.
    derse de olur demezse de olur.
    derse ne olur demezse ne olur.
    neyin kavgası bu
    ister bozdur ister duvara as,para senin paran sa kimse karışamaz.
    bu ülkede;

1.din sömürgecileri
    2.atatürk sömürgecileri

hiç eksik olmaz.

sıkışan atatürke sarılır
    sıkışan dine sarılır

bakın arkadaşlar bu ülke hepimizin,kavgada etsek zarar bize olur etmezsekte bize olur,dollara yine bişii olmaz.
    böyle giderse şayet;
    ne din kalır nede atatürk
    sarılacak bişii bulamayız

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    atatürk yerinden kalksa gelse dese ki; eyy Türk gençliği
    dollarlarınızı bozdurun dese
    Atatürk'lü yıllar borç ödemenin sevap borç yemenin günah olduğu yıllardı.

Ve hep sevap işlendi, yani dışborç ödendi..

Hal böyle iken Atatürk nasıl olacak da "Eyy Türk gençliği, dışarı çok borç yaptık dolarlarınızı bozdurun da ödeyelim." diyecekti ki! Atatürk, Atatürk olmazdı o durumda..

Sayfa 318/1024 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •