Sayfa 318/996 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hoşgeldin. Şu an viop kurtlar sofrası. Daha dengeli bir zamanda girsen iyi edersin.
    Ama sen bilirsin tabi.
    Hoşbulduk tedbirli olacağım tabikide küçük limitler dalgalı denizde ögrenirsem kolay unutmam en kotu ihtimal cabucak küstüurler tövbekar viopcu olurum.Tavsiyeniz için teşekkürler.

2. Diyelimki 40 milyar metreküp doğalgaz bulundu, süreç uzun bunun çıkarılması vs 3-4seneyi bulur diyorlar. Sizce uzun vadede böyle bişey olurda dövizin ana trendi değişip uzun vadede dşüş başlarmı. Neden olmasın.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    Bologna // İstanbul
    Gönderi
    227
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    yahu bu trakya dedikleri tekirdağ tarafındaki doğalgaz kaynağı ise bu çok önce bulundu zaten...2 sene falan oldu herhalde...hatta kanadalı bir firma vardı işin içinde...sonra bırakıp gitmeyi düşünüyordu falan maliyetlerden dolayı sanırım...tam hatırlamıyorum ama...bundan başka yeni bir şeyse ayrı ama buysa bu zaten bilinen bir şey...

bence farklı bir noktada bulunmuş olmalı...aynı yeri yeni bulunmuş gibi göstereceklerini sanmam...sonuçta bunun farkında olan tonla insan var ülkede...
    Trakyanın birçok yerinde doğalgaz uzun yıllardır çıkarılıyor zaten...

Çerkezköy-silivri arasında benim yazlığa yürüme mesafesi 20 yıldır doğalgaz tesisi var...
    burdaki gaz borularla Çerkezköy anayi tesislerinde kullanılıyor...

Doğalgaz rezervinin miktarı, çıkarma maliyeti, ekonomiye katkısı önemli olan...

Bu günkü haberler piyasaları manüple etme amaçlı görünüyor, bunu birçok kez yaptılar..!

Devlet eliyle YALAN/DOLAN/MANÜPLASYON maalesef..!

Sonra yabancı son iki yıldır, niye devamlı her fiyattan satıyor ve kaçıyor diye soruyoruz kendimize..!
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    1945 ons
    7,29 dolares

ons cok oynak
    Teşekkür ederim dostum

456 gram yapar 😯zıçtık

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Ajanslara bakıyorum, her yerde, bu coğrafyanın en büyük doğalgaz rezervi yazılmış,
    Yurtdışı basında, flash haber olarak veriyor.
    Türkiye devasa milyarlarca metreküp doğalgaz buldu yazılmış, yabancı ajanslarda.

Ülkemizin, Yaklaşık ortalama

Her yıl 20 milyar dolara yakın gaz ithalatımız var.

Bu bulunan gaz, hem cari açığı kapatacak, hem de
    Avrupaya ihraç etme imkanımız doğacak.
    Hem de yurt içinde ucuz maliyet olacak.

Fabrikaların doğalgaz ile çalışan elektrik santralleri var. Elektrik üretiminde kullanılan doğalgaz santralleri var.

Vatana millete ülkemize hayırlı olsun.

Açıklandığında doların ümüğüne çöker bu müjde. Hem cari açığın kapatılması hem de enerji ihracatı açısından, hem de gaz ithalatının bitmesi açısından , doların ense köküne fena bi tokat olur.

Cuma günü piknik tüpü, lpg li oto ne var ne yok, gaz lazımsa alın ekran başına.

Sırada ki Petrol olsun, inşallah.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir.
    rusya ile yaptigin anlasmaya ne olacak ! verilen garanti yani

kullanmasakta odeyecegimiz cinsinden olan

herseyi dedigin gibi oldugunu varsayiyorum

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Olsa dükkan senin dostum, geçen hafta 1870 lerden dönmüştü, ordan otobüse binemeyenler çoğunlukta, şansına tutarsa orası tutar tutmazsa, asdas
    Asdasını yerim senin lanetler canımı sıktılar akşam akşam 😠

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Ajanslara bakıyorum, her yerde, bu coğrafyanın en büyük doğalgaz rezervi yazılmış,
    Yurtdışı basında, flash haber olarak veriyor.
    Türkiye devasa milyarlarca metreküp doğalgaz buldu yazılmış, yabancı ajanslarda.

Ülkemizin, Yaklaşık ortalama

Her yıl 20 milyar dolara yakın gaz ithalatımız var.

Bu bulunan gaz, hem cari açığı kapatacak, hem de
    Avrupaya ihraç etme imkanımız doğacak.
    Hem de yurt içinde ucuz maliyet olacak.

Fabrikaların doğalgaz ile çalışan elektrik santralleri var. Elektrik üretiminde kullanılan doğalgaz santralleri var.

Vatana millete ülkemize hayırlı olsun.

Açıklandığında doların ümüğüne çöker bu müjde. Hem cari açığın kapatılması hem de enerji ihracatı açısından, hem de gaz ithalatının bitmesi açısından , doların ense köküne fena bi tokat olur.

Cuma günü piknik tüpü, lpg li oto ne var ne yok, gaz lazımsa alın ekran başına.

Sırada ki Petrol olsun, inşallah.
    REİSE yararlı bir yandaş... inşaallah/maşalllahla günleriniz geçiyor...

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    1900-1905 ons da iyi alım yeri bana göre.
    ytd
    Sen biraz daha insaflısın ☺ inşallah

Sayfa 318/996 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •