Sayfa 319/633 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 5061 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Perşembe satarım diyordum dün gece sıkıntıdan 100 lot daha aldım içimden bir his 100' e kadar gider bu kağıt diyor, diğer bir his anaparayı çek sıfır maliyetli lotlarla yoluna devam et diyor, oradan üçüncü bir his çıkıp güzel kardeşim sen işine gücüne bak kağıdına bakma akşam ne kadar kazandığına evine geçince bakarsın diyor. Sanırım benim bi doktora gitmem gerekiyor bu kadar ses duymam mantıklı değil gibi
    Yazdıklarım ytd değildir.

2. Dostum ben yüzde 8 ile devam ediyordum onuda dün sattım..senin adinac sevindim az cekmedik şu an bile zararın sadece yüzde 30 çıkardım yapacak birşey yok bu hissede ralli olunca nereden kestirecek belli değil.kalanlara bol kazançlar dilerim
     Alıntı Originally Posted by mehmet37 Yazıyı Oku
    eskilerden kimse kalmadı gibi bir kaç arkadaş var sanırım sizide dökmüş, nerdeyse bende dün dökülüyordum tavana dün sabahtan sat verdim bi türlü tavan yapmadı kagıt bir iki kademe aşasında kaldı neyse işim vardı yola çıktım saat 14:30 civarı aracı sağa çektim baktım yine tavan yok dedim bunda da var bir hayır satışları iptal ettim ondan sonra tavan yapmış,bugun sanırım 11 gibi tavana yapıştı,yıllardır bekledim kagıdı satmak istesemde bazen bir şeyler engel oluyor bende işi akışına bıraktım gittiği yere kadar gider az değil 8 senedir beklemedeyim hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
    Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Eskiler beni bilir. Uzun yıllardır bende hissedeydim. Beklediğimiz hareket buydu ama erken yapıp bir nevi herkesi gafil avladı. Ben 24 kusurlerden aman bir bedelli patlatır korkusuyla ayrılmıştım. Halbuki kafamdaki satış rakamı 40 TL civarı idi, nasip. Umarım sabreden arkadaşlar kazanmıştır. Zaten hisse düştüğünde devre kesici geliyordu. Normalde tam tersi oluyordu. O zaman anlamıştım bu işte bir gariplik var diye. Ben bedelliye yorumlamıştım bu tersliyi.

4. Yazdım,bir daha yazıyım,100 adet kağıt alıp,kazanıp,insanlara laf sokmaya çalışan yeniler için
    Borsa da çok eskiyim,2007 sonra işlem yapmıyordum,Ali Koç Başkan olduğu için Kasım-Aralık 2018 de 7.10 ortalamalı 6115 adet kağıt
    Aldım,dün 1115 adetini 44.54 satarak anaparayı realize ettim,5000 adet sıfır maliyetli hissem var
    İnsanlar zaman zaman farklı fikirlere ihtiyaç duyarlar.YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by Canbartu Yazıyı Oku
    Yazdım,bir daha yazıyım,100 adet kağıt alıp,kazanıp,insanlara laf sokmaya çalışan yeniler için
    Borsa da çok eskiyim,2007 sonra işlem yapmıyordum,Ali Koç Başkan olduğu için Kasım-Aralık 2018 de 7.10 ortalamalı 6115 adet kağıt
    Aldım,dün 1115 adetini 44.54 satarak anaparayı realize ettim,5000 adet sıfır maliyetli hissem var
    İnsanlar zaman zaman farklı fikirlere ihtiyaç duyarlar.YTD.
    Bu başlıkta kim kime laf soktu ben göremedim lafınız tam olarak kime? Gördüğüm en barışçıl en dostane forum olabilir hatta şuan merak ettim açıkçası.
    Yazdıklarım ytd değildir.

6. 49da savaş mi var ??????

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,936
     Alıntı Originally Posted by mehmet37 Yazıyı Oku
    eskilerden kimse kalmadı gibi bir kaç arkadaş var sanırım sizide dökmüş, nerdeyse bende dün dökülüyordum tavana dün sabahtan sat verdim bi türlü tavan yapmadı kagıt bir iki kademe aşasında kaldı neyse işim vardı yola çıktım saat 14:30 civarı aracı sağa çektim baktım yine tavan yok dedim bunda da var bir hayır satışları iptal ettim ondan sonra tavan yapmış,bugun sanırım 11 gibi tavana yapıştı,yıllardır bekledim kagıdı satmak istesemde bazen bir şeyler engel oluyor bende işi akışına bıraktım gittiği yere kadar gider az değil 8 senedir beklemedeyim hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
    üstadım düşük maliyet ile halen daha buralardayız
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Sporlar güzel prim yaptı . Ama bir farkla fener efsane hareket yaptı diğer sporlarla bir tutulmaz tabiki....bu işin sonu nereye varır .bekleyip izlemeye devam...

Sayfa 319/633 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •