Sayfa 319/459 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

27 en yakın da denılıyor 60 ve ustu alan baya bekler

08.11.2019 takası 11.11.2019 saat 11.00 dan sonra yansır ykredinin TT takasta malı zaten vardı kendi malını da satmış olabiir yabancı alıyordu ama satıyordu da
     Alıntı Originally Posted by onelife82 Yazıyı Oku
    nasıl öğrenebiliyoruz yabancının sattığını, takaslar ne zaman açıklanıyor bilginiz var mı?
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

31.20
     Alıntı Originally Posted by BYB35 Yazıyı Oku
    27 en yakın da denılıyor 60 ve ustu alan baya bekler
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. İnvesting e bakıyorumda bu kadar düşük profilli pohpohçu gazcı bir güruh görmedim hiç bir topikte. Adam yazmış geçen hafta başı, efendim neymiş city taban olmasına izin vermezmiş miş, geçen seneki gibi değilmiş durum, doldurarak gitmişmiş bu sefer; mübarek sanki büyücü ya da citybank ın ceo su iki sene önce 3 tl olan hisseye 300 tl fiyat biçiyorlar pes doğrusu. İşin iğrenç yanı bu pohpohçu gazcıların mağdur ettiği kişiler bu pohpohçulardan hesap sormak yerine daha da hayranlık besliyorlar bu pohpohçulara, tabi canım yalakalık kültürü çok önemlidir bizlerde. Uyaranlara küfür ediyorlar o küfür ettikleri kişiler bunları gerekli yerlere şikayet etsinlerde görsünler gazı. Nerede görülmüş bir hissenin sürekli yükseldiği iyiii hergün size birileri alıp para kazandırsın, o parayı yedirirler mi sizlere. City alır on sene bekler bunlar ilk günden ciyaklıyor satıp alttan alamadılar fesatlık yapıyorlar.

5. Brisa zirvelerdeykende vardı bu pohpohçulardan, burçelik zirvelerdeyken de iş bankası en çok alandı 8 sene elinde kaldı. City nin tahtada olması size çok kazandıracağı anlamı taşımıyor ki. Bunlar böyle tecrübesiz hayal dünyasında yaşayan krediyle ya da ordan burdan bulmuş üçyüz beşyüzbinlirayı gömmüş kırk üzeri, anam ben yandım ne yapacam diye düşünüyorlar kara kara. On tavan yaparda gözünüz doyar belki

6. Yarın brüt var ky girmez tahta sahibi nere ye isterse oraya ky nin satışıda önemli belirleyici olacak

7. tabanda kaç lot var

8. 540 bin civari

Sayfa 319/459 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •