Sayfa 32/81 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
Arama sonucu : 641 madde; 249 - 256 arası.

Konu: KRDMB - Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. B Tipi

1. 30-40 fark olsun bizim olsun. gitsin ikisi de fakat 215 üstüne geldi bakalım şimdi hedef neresi? aslında kapanış rakamına göre bir TA yapan olsa çok şık olur. ben parça parça satacağım belirlediğim fiyata gelmeye başlayınca. umarım.

tşkler sn.karadereli. grafik için.

2. adam 1 saattir 13 lot 13 lot işlem yapıyor nedemek istiyor acaba

3.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    An itibariyle tum hisselerimi b ye gecmis bulunmaktayim.allah utandirmasin..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 aydır taşıdığım D hisselerimi ben de verdim. Genel kurul yaklaşıyor ben de sizin gibi düşünmekteyim. Hayırlı olsun bakalım. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku
    hadi bakalım..karadereli kardeşin 12 farkla full kardemirb de not et bakalım bundan sonra fark ne olacak ))
    akıl,mantık.analiz ve emek diyorum başka birşey demiyorum..))
    ne olacak sizce fark ..2/3 aydır bos bos bekledik D geldi ...müze dayandı

5. Gözü yukarda

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    2 aydır taşıdığım D hisselerimi ben de verdim. Genel kurul yaklaşıyor ben de sizin gibi düşünmekteyim. Hayırlı olsun bakalım. ytd
    hayırlı olsun siz kaç farkla geçiş yaptınız
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

7. D den B ye geçenler bugün itibarı ile karda. gerçekten güzel tespit ve hareket olmuş. bende D yok. olsa bende geçerdim.

8. karadereli53 ugurlu geldin ha daha önce geleydinya ama 2,40 da cıkacam gelirmi sence bu rakama

Sayfa 32/81 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •