Sayfa 32/130 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon
Arama sonucu : 1036 madde; 249 - 256 arası.

Konu: TEZOL - Europap Tezol Kağıt Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    yüzde 50 ihracatçı diğe arz ettilerdi karının iyi gelmesi gerek bu döviz kuruyla yanne yüzde 50 ihracat kısmı doğruysa tabekide
    Aldığı hammadde seliloz da dışarıdan gelmiyor mu ?
    6 aylık BİLANÇO ne oldu bilen var mı ?

YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Yakın zamanda bilanço öncesi hareket bekliyorum.
    Ytd.
    Ben masadan kalktım.
    Kisa sürede güzel kar birakti.
    Kalanlara bol sans

severim böyle KY si az hisseleri. bu akşam aldık bişeyler hayırlısı bakalım.

4. 9 aylık net kar : 119
    geçen sene 116
    yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by wasdreel Yazıyı Oku
    9 aylık net kar : 119
    geçen sene 116
    Dağıtabilir kar ne kadar acaba. Bunu nasıl hesaplarız yada nerde yazar bilançoda böyle bir bölüm göremedim.

6.  Alıntı Originally Posted by Plaka80$ Yazıyı Oku
    Dağıtabilir kar ne kadar acaba. Bunu nasıl hesaplarız yada nerde yazar bilançoda böyle bir bölüm göremedim.
    emin değilim ama bildiğim kadarıyla sene sonu net kar dağıtılabilir kardır.
    dağıtılabilir şeklinde sorduğunuza göre temettü için merak ediyorsunuz diye tahmin ediyorum. şirketler sene sonu net karlarından uygun gördükleri bir oranda temettü verebilirler ya da yatırım vb nedenlerden hiç vermeyebilirler. kasada geçmiş yıllar karı varsa yıllık karlarının yüzde yüzünden bile fazlasını dağıtabilirler. tezol biste yeni olduğundan ancak bir kaç yıla temettüde nasıl davranacağını anlarız.
    yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by wasdreel Yazıyı Oku
    emin değilim ama bildiğim kadarıyla sene sonu net kar dağıtılabilir kardır.
    dağıtılabilir şeklinde sorduğunuza göre temettü için merak ediyorsunuz diye tahmin ediyorum. şirketler sene sonu net karlarından uygun gördükleri bir oranda temettü verebilirler ya da yatırım vb nedenlerden hiç vermeyebilirler. kasada geçmiş yıllar karı varsa yıllık karlarının yüzde yüzünden bile fazlasını dağıtabilirler. tezol biste yeni olduğundan ancak bir kaç yıla temettüde nasıl davranacağını anlarız.

Aynen kar dağıtım politikasına uyarsa çok iyi bir temettu hissesi daha gelmiş olur borsamıza .temettu için toplamaya devam bir kaç yıla kendini belli eder. Bakalım beklentimi karşılacak mi. Yazdığına göre karın % 70 dağıtacakmış her sene bunun da % 30 u nakit şeklinde ve % 40 bedelsiz olarak verecegiz diyor firma . Bekleyip göreceğiz sözlerinin arkasında duracak mi patron. Herkeze bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by Plaka80$ Yazıyı Oku
    Aynen kar dağıtım politikasına uyarsa çok iyi bir temettu hissesi daha gelmiş olur borsamıza .temettu için toplamaya devam bir kaç yıla kendini belli eder. Bakalım beklentimi karşılacak mi. Yazdığına göre karın % 70 dağıtacakmış her sene bunun da % 30 u nakit şeklinde ve % 40 bedelsiz olarak verecegiz diyor firma . Bekleyip göreceğiz sözlerinin arkasında duracak mi patron. Herkeze bol kazançlar.
    İyi geceler
    Bu sene ne kadar kar verir bu durumda

Sayfa 32/130 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •