Sayfa 320/503 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    Gedik 16 dan düşerken 900k mal aldi maliyet 15,80. Ayni mali Citye virmanladi. Sonra İş bankasi 14ten 13,50ye kadar 900k mal bosaltti. Bugün de City 15,80 maliyetli mali iş bankasina virmanlamiş. İş takasi yine 6m olmuş. Bu nasil bir tezgah aaaaa..... Ytd
    Bu İşbankası neymiş arkadaş. çoğu kağıta oyun kurucu oyun bitirici.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret AŞ'nin pay ihracını onayladı.

SPK haftalık bülteninde yer alan karara göre, Şirket 57 milyon 29 bin 786 TL iç kaynaklardan karşılanmak üzere bedelsiz sermaye artıracak.

Şirketin 42 milyon 970 bin 214 TL olan sermayesi artırım sonrası 100 milyon TL'ye çıkacak.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Tam zamanında çıkmışım ha ha ha Size Düşüşe Trade var dedik. o ne öyle şey olmaz dediniz. oldu ve hala olup duruyor. 2 yıldır olan şeyi bir benmi gördüm Bistte Sadece vanet te bir arkadaş vardı biraz gören. Bu kağıt sağlam dersiniz kristal kola kağıtmı dersiniz. Bana ne ya benim şirketimmi? Ben kazandırana bakarım. Neyse Selamlar Allah sabırlar versin. Tuzu kuru olanlara acımam da buna tüm ümidini bağlayana acırım. umarım zararınızı en kısa sürede çıkartırsınız. YTD.
    Geçmiş yazılara bakarsan , düşerken trade ediliyor hisse diyerek onlarca kez ifade ettim

Ve bunu bile bile hisse biriktiriyorum dedim

Siz o sıralar yazmiyirdunuz henüz hiçbir şey

Düşerken trade edilen hisse, yükselirken trade edilmez. Altın kural 108

Naçizane tavsiyem... Elinizde hisse yoksa, burada vaktinizi heba etmeyi

Ego tatmin edecek iseniz sorun yok. İstediğiniz kadar yazınız. Platform herkese açık
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. 15 temmuz tarihine kadar bölünme olayı gerçekleşir diye düşünüyorum

6 aylık bilanço da borcumuzun ve stogumuzun azaldığını görmek istiyorum...

A1 kapitalin finabsnan bonosu ihracına katıldı isek, 7 Nisan da geri ödemeyi aldık A1 kapitalden.

Ozsermayemizin yükseldiğini görmek istiyorum 6 aylık bilançoda.

Pd/dd oranımızın, hisse fiyatının düşmesi ile değil, sermayemizin büyümesi ile 1.50 seviyesine gevşemesini hayal ediyorum
    Temmuzun en geç 2 haftası bilançomuz gelir

Hayrlı olsun şimdiden

Corona kit satmadan , bu çeyrekte de zarar açıklamazsak eğer,

Ve bu yıl sonu bilançosu dahil böyle devam ederse, yeni fabrikanın yeni Medical ürün gamı etkisi ile 2023 de hissedilir kar açıklar şirketimiz

Bu yıl bilanço eksiye dönmesin yeter... Başka bur bekkentim yok bilanço bazında

A1 kapital'in bizim istirakimiz olması çok güzel bur Duygu

5.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    Gedik 16 dan düşerken 900k mal aldi maliyet 15,80. Ayni mali Citye virmanladi. Sonra İş bankasi 14ten 13,50ye kadar 900k mal bosaltti. Bugün de City 15,80 maliyetli mali iş bankasina virmanlamiş. İş takasi yine 6m olmuş. Bu nasil bir tezgah aaaaa..... Ytd
    Oyun kurucu tek kişi

Kendi malını piyasaya sürüp, yine aynı mali topluyor

Hacim yaptırıyor

Gel gel operasyonu ile mal çakıyor da olabilir

Hissenin fiyatının yükselmesine mani ola ola topluyorda olabilir...

Tavana 1 milyon adet alış ile kitlendigi gün zincirlerini kırar bu hisse

Aksi halde dar alanda kısa paslaşmalar ile seneyi 20.50 nin altında kapatır

Çarşamba günü bölünüyor. Hakkımızda hayırlısı bakalim
     Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu(SPK), RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret AŞ'nin pay ihracını onayladı.

SPK haftalık bülteninde yer alan karara göre, Şirket 57 milyon 29 bin 786 TL iç kaynaklardan karşılanmak üzere bedelsiz sermaye artıracak.

Şirketin 42 milyon 970 bin 214 TL olan sermayesi artırım sonrası 100 milyon TL'ye çıkacak.
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 56.5 milyon lira kredi borcumuz var
    71.5 milyon lira nakit kenarda paramız var

82 milyon lira ticari borcumuz var
    270 milyon lira ticari alacağımız var

29 milyon liralık stok var
    6 milyon liralık satılmaya gazur gayrimenkul,
    7 milyon lira ise satılmaya hazır varlık var

128 milyon lira ilişkili olduğumuz grup içi şirketlerden alacağımız var

Benim nazarımda 50 milyon liralık yeni fabrika yatırımımız var.
    Ve yeniden değerlemeye tabi tutulmamış 48 milyon liralık maddi duran varlığımız var

İçler dışlar orantısı kurunca, bu enflasyon artışı ile yeniden bu firmayı kursan, A1 kapital ve A1 life paylarimiz yeniden değerleme yapılsa , babamın ogluna 1 milyar liraya satarım bu şirketi

Lakin bugün ki borsa kapanış değeri 630 milyon lira

Bana göre beklentileri koy bı kenara, hiç hesaplama.. kemiksiz lop et hâli hisse pay değeri benim bakkal hesabıma göre 22.50 TL ...

Kaba tabirle bu hissenin ölüsü bile 22.5 TL eder. Benim hesaba göre

1 temmuzda bedelsizler hesabımıza geçecek

Cümleten hayrlara vesile olsun inşaallah

8. bilgi

arkadaşlar hisse bölünmüş sanırım bilmediğim için bilgiliarkadaşlar .bu bölünmede bizim elimizde bulunan hisse adededi 2 katınamı çıkıyor,bizim yapmamız gereken herhangi bir işlem varmı benim sistemde maliyet eski fiyat şuanki değer olunca çok uçuk bir zarar yazıyor. şimdiden bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim. son bir şey daha bölmedende baya zarardaydım bu bölmenin bize bir yarar yada zararı olurmu

Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    56.5 milyon lira kredi borcumuz var
    71.5 milyon lira nakit kenarda paramız var

82 milyon lira ticari borcumuz var
    270 milyon lira ticari alacağımız var

29 milyon liralık stok var
    6 milyon liralık satılmaya gazur gayrimenkul,
    7 milyon lira ise satılmaya hazır varlık var

128 milyon lira ilişkili olduğumuz grup içi şirketlerden alacağımız var

Benim nazarımda 50 milyon liralık yeni fabrika yatırımımız var.
    Ve yeniden değerlemeye tabi tutulmamış 48 milyon liralık maddi duran varlığımız var

İçler dışlar orantısı kurunca, bu enflasyon artışı ile yeniden bu firmayı kursan, A1 kapital ve A1 life paylarimiz yeniden değerleme yapılsa , babamın ogluna 1 milyar liraya satarım bu şirketi

Lakin bugün ki borsa kapanış değeri 630 milyon lira

Bana göre beklentileri koy bı kenara, hiç hesaplama.. kemiksiz lop et hâli hisse pay değeri benim bakkal hesabıma göre 22.50 TL ...

Kaba tabirle bu hissenin ölüsü bile 22.5 TL eder. Benim hesaba göre

1 temmuzda bedelsizler hesabımıza geçecek

Cümleten hayrlara vesile olsun inşaallah

Sayfa 320/503 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •