Sayfa 320/396 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Sabah +4 olan hisse durduk yerde neredeyse - yapacak. Muhtemelen kapanış 280 altında olacak yine.
    295 ten 280'e 15 TL yarım günde oynadı yine.

2. Gaplı açılış yaptı sabah boşluk bırakmıştı. Artı 5 den döndü geldi o boşluğu kapadı. Kötü bir şaka gibi ama gerçek, doasta bu yaşandı.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Gaplı açılış yaptı sabah boşluk bırakmıştı. Artı 5 den döndü geldi o boşluğu kapadı. Kötü bir şaka gibi ama gerçek, doasta bu yaşandı.
    Artık ek alımlarımı akşam saat 6 ya doğru yapıyorum. Biliyorum bu çakma huyunu
    Yeni arz olmuş hisse tahtası gibi hareketleri var.
    Bakalım daha ne kadar kıvıracak böyle bilançoya az kaldı.

4. Guzel bi aciga satis yaptilar,simdi doldurur verdiklerini,bi gun onun da canini yakarlar son 5 gun bilancoya beklemeye devam

5. VİOP a yeni girdikleri için gel gel yapıp millete mal aldırdıktan sonra geri çaktılar şahsi fikrim, o sırada bir kaç aracı kurumda al verdi ise müşterisine , tadına doyulmaz ( şahsi yorumlarım)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Artı 5 den eksi 1 re mükemmel bir kapanış yaptın keltoş yine

Her tahtanın başına bir at hırsızı koymuşlar. Borsada para kazanmak artık çok zor

Ya Sabır!

7. Ford otosan ve Doas mukayesesi cok ilginc ..Enaz Ford otosanin yarisi olmayı hak etmiyormu? Rasyolar böyle diyor ama Doas ın mal sahipleri yada spekleri biz ne dersek o.diyor.zaten borsada ki yatirimımı %10/15lere cektim.Kafam o yönde rahat.Faizde ne bekliyorsan o geliyor.Ama surasi gercekki büyük potansiyel tasıyor kagit.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hisse 10 tl den 294 e çıkıştaki rokete bakın,bir de kaç ay yaptığı patinaja,,,muayene andlaşma süresi 20 yıldı,dolmasına az kaldı,bunu mu olumsuz görüyor,anlamak mümkün değil.

Sayfa 320/396 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •