Sayfa 320/996 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın ama ikidir bunu ifade ediyorsunuz...Ben bununla imamların dini itikatlarini begenmediklediyle, laik ateist kesime " yarın olup de bize muhtaç olunca görürsünüz" tehdidine benziyor.

Bu hoş değil. ve de doktorların hissiyatini da temsil etmiyor bence
    Bora bey ben meslektenim.Doktorlarımızın kalitesi iyidir derken mesleki kalitesini kastettim.Bunu da bildiğim için söylüyorum.Tehdit falan yok.Şimdi gereği yok mesleğin risklerini anlatmamın .Ama en riskli mesleklerden biridir doktorluk.Saygınlığına dikkat etmek lazım.Bana atfen yazmadan doktorlar hakkında yazılan tekil eleştiriler salgına hazırlık yapan bir ekibin şevkini kırar mı kırmaz mı onu düşünün.Ben emekli adamım ama hastaneye düşsem o insanlardan medet umacağım onların insafına ve becerilerine kalacağım.Bu kadar önemli bir iş yapan kendi hayatımızı emanet edeceğimiz insanların morali önemli değil mi.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben acaba şimdiden önlem olarak kullanılabilirmiyim diye düşünüyorum.Ama evden çıkmamak daha garanti geliyor.
    Erken tedavi hayat kurtaracak mı göreceğiz. Eğer bu ilaç işe yarıyorsa erken teşhisle beraber kullanılabilir. Yeni tanı kitleri inşallah bekleneni verir.
    Önemli olan tespit edilen vaka sayısını, toplam vaka sayısına yaklaştırmak. Sonrasında bu insanları tedavi etmek. Almanya veteriner kliniklerini test merkezine dönüştürmeyi düşünüyor. Bizde benzer şekilde elimizden geleni ortaya koymalıyız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Ha bana gelince bana ana avrat söven adamın karısının ameliyatına girdim ,hastasını kurtardım.Biz neyi ne zaman yapacağını bilen insanlarızdır merak etmeyin.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    sizin hastanede fizik tedavi kaçıncı kattaydı abi ?
    Zemin kattı, sadece giriş merdiveni vardı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    benim eşim yanlış ve yetersiz operasyon ve kötü post operasyon hizmetleri nedeniyle yürüme engelli oldu. çok şöhretli bir hoca ve ekibi yaptı ameliyatı.ameliyatta ekolü denen mikrop bulastirdilar esimin bacağına, yani insan dışkısı ile bulaşan mikrop...30 gün en ağır antibiyotik bombardımanına tuttular. ölümden kurtuldu. ama hastaneden çıktığında yuruyemiyordu. bir bardak su bile alamıyor. 10 yıldır evde. ailemizin her ferdinin tüm psikolojisi ve hayati mahvolbiliyorum buna da söylenecek şey bulunur. ama bizim ailecek dinleyecek halimiz yok.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    https://twitter.com/basyazar/status/...836143618?s=21

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu adamların suçu yok. Evden kovalıyorlar. Virüsle hanım arasında kalınca virüsü seçiyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    benim eşim yanlış ve yetersiz operasyon ve kötü post operasyon hizmetleri nedeniyle yürüme engelli oldu. çok şöhretli bir hoca ve ekibi yaptı ameliyatı.ameliyatta ekolü denen mikrop bulastirdilar esimin bacağına, yani insan dışkısı ile bulaşan mikrop...30 gün en ağır antibiyotik bombardımanına tuttular. ölümden kurtuldu. ama hastaneden çıktığında yuruyemiyordu. bir bardak su bile alamıyor. 10 yıldır evde. ailemizin her ferdinin tüm psikolojisi ve hayati mahvolbiliyorum buna da söylenecek şey bulunur. ama bizim ailecek dinleyecek halimiz yok.
    Bora bey benim babam da doktor hatasından öldü.Bu genel gerçeği değiştirmez.Doktorlarımızın kalitesi ortalamanın üstündedir.

Eşinizin durumuna cidden üzüldüm.Bir ihmal olmadığına sadece kötü bir talih olduğuna inanmak isterim cidden.Ama biraz da erken emekli olma nedenim bu tarz şeyler.İşimizin doğasında maalesef her zaman her an tatsız şeyler olma olasılığı var.Ben bu kadar riskli bir işi artık yapamam deyip bıraktım.Hayatımın en doğru kararıydı.

Sayfa 320/996 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •