Sayfa 321/538 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Bu arada yeni de değilim mercek kardeşim, yıllardır alır satarım ben bu hisseyi. Aileyi de geçmişte bizzat tanırdım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bu poh gübresi ile oynayan çakallar,biraz daha ( pazartesi ye kadar ) oyalansinlar bakalım..!!
    Sonra ,onları nasıl dayaktan geçiriyorum görsünler..!!

3. malin yuzde 50 sini 307 lerde vermistim..kalanlarin yuzde 30 nuda 71.50 lerden okuttum...kalan yuzde 20 yeter artik onu bekleyecem... daha buna full girmem gayri

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bu poh gübresi ile oynayan çakallar,biraz daha ( pazartesi ye kadar ) oyalansinlar bakalım..!!
    Sonra ,onları nasıl dayaktan geçiriyorum görsünler..!!
    bu cakallarla inatlasma hocam...elindekini mal ile idare..ben inatlastikca dustu 2 yilimi yedi...180 lere dustugunde full bunda idim...demem o ki bu kagit inatlasacak kagit degil...derlerdi bi kagiti almadan once patronunu arastir oyle kagit al derlerdi inanmamistim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    bu cakallarla inatlasma hocam...elindekini mal ile idare..ben inatlastikca dustu 2 yilimi yedi...180 lere dustugunde full bunda idim...demem o ki bu kagit inatlasacak kagit degil...derlerdi bi kagiti almadan once patronunu arastir oyle kagit al derlerdi inanmamistim...
    Benim için Farketmez Hojam..
    İnadım kötüdür..
    Deli ,deliyi görünce değneğini saklanmış..!!
    Tüm paramı bu gübreye gömecek değilim..Ama , Yapacağımı biliyorum..!!!
    Burada başıma gelenin aynısını 18 TL den aldığım obase isimli hissede yaşadım..
    Fiyatı Aşağı indirdiklerinde ellerindeki hisseleri aldım, alıyorum.Yukarı çektiklerinde kafalarına vurdum, vuruyorum.Bugün de 16.10 TL ye kadar dayak attım..;-))
    Maliyetim 14.50 ye indi.. kağıdı Şimdi 15 TL nin altına indiremiyorlar..!.;-))
    Bu poh gübresini de,boca edeceğim kafalarına..!!
    Şirketin Sahibi kim olduğu umurumda değil..!!

6. KISACILAR İÇİN
    77,85 ya da 76,90 lar hem kanal direnci hem de fibo direncidir. Buralarda oyalanması makul.

7. bu hisse tamam değerli ama fd/favök ve f/k ya bakarsak ucuzda değil ,pahalı da favök 400 olsa en fazla 100 tl eder bu karla,yatırım biter işleri artarsa 200 bunu da ne zaman fiyatlar....

8. 👏🏻👏🏻👏🏻👍 aynen budur

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Ne saçmalıyorsun sen? Ben 30 yıldan fazla bu işin içindeyim.Bir kaç gündür hissede olan fiyat hareketleri normal değil.Kesinlikle patronla ilişkili olduğunu düşünüyorum.Borsa başkanlığının kesinlikle şirketten fiyat hareketi açıklama istemesi lazım.

Yazdıklarımıza bu şekilde cevap verdiğine göre ,muhtemelen aynı gemide değiliz,yine muhtemelen speğin gömlekçilerindensin.

Ayrıca bu kadar ********ce işlemler yapıldığına göre hedef çok yukarılarda.....

Sayfa 321/538 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •