Sayfa 321/612 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Bi tetanoz eksikti
    Kemal bey hiç gülecegim yoktu. Siz çok yaşayın.

2. İcbc nin satacağını adım gibi biliyordum ya tamam borsada her şey mubahta bu kadar basit oyunlara ne gerek var. Önce al sonra öner sonra sat hayır yanlız icbc bunun birebir aynısı bir hissede de yaşadım yakın zamanda bu kadar vizyonsuz aracı kurumlarda işlem açanlara aciyorum. Tek yapabildiği bu galiba

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    İcbc nin satacağını adım gibi biliyordum ya tamam borsada her şey mubahta bu kadar basit oyunlara ne gerek var. Önce al sonra öner sonra sat hayır yanlız icbc bunun birebir aynısı bir hissede de yaşadım yakın zamanda bu kadar vizyonsuz aracı kurumlarda işlem açanlara aciyorum. Tek yapabildiği bu galiba
    Bir tacir mal alıyor. Malını pazarlıyor. Alıcı istediği düzeye ulaşamayınca düşük fiyata elden çıkarıyor. Bu ticaretin ana döngüsüdür. Tüm dünyada geçerlidir. Aracı kurumun da yaptığı bu. Aslında ortada sorun yok da insanların çıkarına uymadığında sorun oluyor. İnsan doğası

4.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Keriz avlamaya devam ediyo hırsizlar dua edinde borsa hergun yukseliyo 2 gün inse 2.60 altinda hisse yatirimcisini böyle kanıni emen bir hisse görmedim allah sabır versin sizlere kemalde kayboldu günluk artislari yaziyodu alarko arti 7bugunde suan 6 bunuda yazacakti neyse temettu almaya geliriz toplam parayla bedava hisse .herkese bol kazanclar ytd.
    siz yabancı gelmediniz hangi topikten tanıyor olabilirim hisseyle ilgili birkaç sorum olacaktı

5.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    siz yabancı gelmediniz hangi topikten tanıyor olabilirim hisseyle ilgili birkaç sorum olacaktı
    Algyo ve alarko polho hakkında ne sorsan ne diyecegimizi bilemiyoruz direncleri gecmedigi sürece almam bu hisseyi bugun 2.98 üstünde kapayabilirse iyi olcak gibi yoksa böyle süründurur.

6.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Bir tacir mal alıyor. Malını pazarlıyor. Alıcı istediği düzeye ulaşamayınca düşük fiyata elden çıkarıyor. Bu ticaretin ana döngüsüdür. Tüm dünyada geçerlidir. Aracı kurumun da yaptığı bu. Aslında ortada sorun yok da insanların çıkarına uymadığında sorun oluyor. İnsan doğası
    Benim için hiç sıkıntı değil çünkü onun gerçek oyuncu olmadığını biliyordum bu benim için sıkıntı değil aksine bu benim için bir teyit

7. Ak icbc ,icbc ak

8.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Ak icbc ,icbc ak
    Kemal usta boşver icbc yi akı 98 geçilmeden iner gidersin aşagıya bekledim gecsin diye yanıltmadi beni milyon satis koydular sildiler bol şans size.

Sayfa 321/612 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •