Sayfa 321/663 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 5299 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    Seviyeniz 59 yaşa uygun değil.
    simdi onu bosverde bak dediklerim cıkıyormu cıkıyor mu 4 aydır eski spek olsa sırf ben yazıyorum diye coktan 2.20-30 yapmıstı bunu ama hala aynı yerde aha da gordun avtur bir yazdım 1.20 ken devre kesti 1.29 oldu yahu ben bu hissenin cigerini bilirim cigerini yukselcek olsa coktan tavanlara baglardı seriye takardı ....nibas 1.02 iken ne dedim nibastan voleyi vururrum bu hala aynı yerde olur nibastan %115 aldım bu hala aynı yerdemi evet ??? hemde 160 000 lot sattım adam aldı cunku o rıza bunun gibi 200 lotu bile almayan dandik culsuz degil tekrar ediyorum bunun spegi 15 ay once hisseyi terk etti o geri gelmeden bundan bir halt olmaz ..ihale haberi gondermeden surdan is su kadarlık is aldım ihale aldım siparis aldım haberi gondermeden bundan bir halt olmaz ..isteyen istedigini yapsın al sat tut tavsiyesi degildir sahsi dusuncelerimdir
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

2.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    Mal lık bedava işte klavyeden sallamalı konuşmalar yüz yüze olsa konuşma tarzı beyefendi olur yemez ama ne yapalım bu asalağı böyle kabul edicez terbiye almamış

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    acemi seni noldu la eline vermis bizim culsuz spek belli gerceklerden hoslanmadın 4 yıldır senin gibilerle cok karsılastım bu tahta da ama onlar hep yanılırken ben 1 kere bile yanılmadım soylediklerimde hadi sana mutluluklar bekir sanayi hisserinle
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    acemi seni noldu la eline vermis bizim culsuz spek belli gerceklerden hoslanmadın 4 yıldır senin gibilerle cok karsılastım bu tahta da ama onlar hep yanılırken ben 1 kere bile yanılmadım soylediklerimde hadi sana mutluluklar bekir sanayi hisserinle
    Sen benim gibilerle karşılaşacak kapasite de değilsin kumda oyun oynayan küçük çocuklar gibi tarzın boş yazmaktan başka bişey yok 59 yaş mı bu bildiğin 9 yaş yav

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by afe23 Yazıyı Oku
    Ek 20754

ben teknik le aldım temelden çakmam hiç, maliyetim bi tavanla çıkar, ama tavan ümidi yok işte, hele bu piyasada kağıtlarımın hiçbirinden bi ümidim yok, bu grafikteki tek ümidim sıkışmış olması inş. bi tepki yapar artık.

grafiğin üstüne 3 bar geçti yani 3 hafta gittiği yol, yol, skıntı yok benden yana beklemeye devam y.td. zaten maliyette şu an satmam hiç 6 aydır buralardayım

5. luikang, speğe söyle çıkmıyoruz kardeşim. hatta 1.4 - 1.2 lere salsın biraz daha mallanalım. iletiver.

6.  Alıntı Originally Posted by tarsusi33 Yazıyı Oku
    luikang, speğe söyle çıkmıyoruz kardeşim. hatta 1.4 - 1.2 lere salsın biraz daha mallanalım. iletiver.
    bu yükseliş dalgasında 2 tl üzerine atmasın ben bir müddet brksn da yazmayacağım..spege söylesin bunuda ilave edelim...

7. satmaya niyetim yok spek efendi 1,83 dedim diye...al sat yapmak isteyenler içindi o söylem....bol şans ortaklar....

8. düşük ihtimal ama 1,85 tl üzeri kapanış fırsatçıları ters köşe yapar....bakalım spek ne kadar kuvvetli....yinede iyi performans gösterdi bu hafta....

Sayfa 321/663 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •