Sayfa 321/672 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Selam Arkadaşlar
    propolis uzun zamandir formda yok bilen varmı.

2. Hep senet diplerdeyken ortaya çıkıyor, yükselirken ortada gözükmüyor. Görünmemesi daha hayırlı.
    Son düzenleme : viopandtrade; 09-04-2018 saat: 12:16.

3. Ekonomi krize girdi iyice. Euro 5'i geçti. Dolar 4'ü. Bu adamlar artık bu gemiyi götüremeyecekler. Neyse bizim senet bişi olmasın da...

4.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Ekonomi krize girdi iyice. Euro 5'i geçti. Dolar 4'ü. Bu adamlar artık bu gemiyi götüremeyecekler. Neyse bizim senet bişi olmasın da...
    Çok doğru söylemişsin bu hisseye hiç bir şey olmuyor. Hep aynı fiyatlarda duruyor
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. Hisse zaten diblerde batak şirket değerinden işlem görüyor az kafasını kaldırsa organize satış yiyor. Birde berbat yönetim var adamlar lodge oteli günlük nerdeyse odabasina 2 tl kiraya vermişler isbank iştiraki ismet e böyle ismi olur bu nasıl kurumsal yönetim tarzı.sirkete yazi yaziyorsun alaksiz cevaplar. En sonunda Masak şikayet edecegm az kaldı.

6.  Alıntı Originally Posted by Infernobroker Yazıyı Oku
    Hisse zaten diblerde batak şirket değerinden işlem görüyor az kafasını kaldırsa organize satış yiyor. Birde berbat yönetim var adamlar lodge oteli günlük nerdeyse odabasina 2 tl kiraya vermişler isbank iştiraki ismet e böyle ismi olur bu nasıl kurumsal yönetim tarzı.sirkete yazi yaziyorsun alaksiz cevaplar. En sonunda Masak şikayet edecegm az kaldı.
    Organize satıştan nasıl kurtulacağız?

7.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Organize satıştan nasıl kurtulacağız?
    Hissenin son donemlerdeki hareketlerini begeniyorum. Fiyati piyasa belirler. Organize satis vb. Seyler bana mantikli gelmiyor. 1.40 hizli gecilirse bence buyuk yukselis baslayabilir. Şimdilik hisseyi hem temel hemde teknik anlamda olumlu buluyorum. Umalim piyasadaki olumsuz hava hissedeki olumlu havaya zarar vermesin. Tabi bu olumlu hava bakarsiniz olumsuzada donebilir ancak simdiki hareketleri bence guzel. Bugunku dususu fazla onemsemedim ben genele bakarim. Bu arada bugunku islem hacmide ortalamanin neredeyse 2 katiydi.
    Bu arada ozgyo 1.5 lardan 10 lara gitti darisi bunun basina diyorum.

Not: al sat tut degildir. Yanlizca kendi goruslerimdir.

8.  Alıntı Originally Posted by Abram Yazıyı Oku
    Hissenin son donemlerdeki hareketlerini begeniyorum. Fiyati piyasa belirler. Organize satis vb. Seyler bana mantikli gelmiyor. 1.40 hizli gecilirse bence buyuk yukselis baslayabilir. Şimdilik hisseyi hem temel hemde teknik anlamda olumlu buluyorum. Umalim piyasadaki olumsuz hava hissedeki olumlu havaya zarar vermesin. Tabi bu olumlu hava bakarsiniz olumsuzada donebilir ancak simdiki hareketleri bence guzel. Bugunku dususu fazla onemsemedim ben genele bakarim. Bu arada bugunku islem hacmide ortalamanin neredeyse 2 katiydi.
    Bu arada ozgyo 1.5 lardan 10 lara gitti darisi bunun basina diyorum.

Not: al sat tut degildir. Yanlizca kendi goruslerimdir.
    Doğru söylüyorsun fiyatı piyasa belirler ama hangi piyasa o dediğin bizde yok arkadaşım avrupada amerikada ok. Açıkla isgyo alan satan kim o zaman çıkar organize işler isfin hareketlerine bak bedavaya toplattilar hisseyi şimdi nerelere geldi.isgyo ufak bir hareketlenme de isyatirim basıyor satışı peki isfin piyasadan okullu tarafından toplanırken neden topa girip malı ucuza kaptırdı şimdi aynısı isgyo oluyor 0.36 bagirtira bagirtira malı topluyorlar neden isbankasi devreye girip hissenin ucuza toplanmasını engelleseya bu tip işleri amerikada yaparsan adamın kıçından donunu alırlar çünkü orda gerçek anlamda sağlıklı piyasa ve denetim kurumları var bilmem anlatabildimmi.

Sayfa 321/672 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •