Sayfa 322/343 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon
Arama sonucu : 2740 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: GSRAY - Galatasaray Sportif

1. Bende hisse yok ama şampiyonluk satın alınmaya başlanır bundan sonra. Son düzlüğe girmiş fikstürü kolay olan gs burdan vermez artık

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,599
    Guya bu hisse yıldız pazarda,devamlı 6-7 sürünüyor,içi boş BJK bile 68...normalde bu hissenin fiatı 10-50 arası olması lazım,demekki tahtacısı moktan...ytd.

3. demek ki sportif başarı değil tahtacı götürüyor değil mi Üstat ?

4. rizeyi 6-2 yendiler. şampiyonluğun ayak sesleri artık iyiden iyiye duyuluyor. ama hisseye etkisi olacağını bekleyenler avucunu yalamaya devam edecekler. bu hisse şampiyonlukla gitmez. nasıl gider ? ben size hemen söyleyeyim. dursun özbek başkanlığı erden timura bırakır bak o zaman tavan serisi başlar beşiktaş hissesi gibi. bunun dışında şampiyonluk bu hisseyi bir yere götürmeyecek artık bu net olarak göründü. bu saatten sonra fenerin şampiyonluğu kazanması mucize olur. yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bu takimlar niye yurt dısından talep görmüyor.Yoksa biz mi satmiyoruz.?%49nu ver gitsin...Markayi alacaklar seyirciyi degil.Basarılı olursa hem yatirimci hem kulup kazanir..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,599
    FB yine tartışmalı bir penaltıylan galip geldi,ben kırmızı kartı FB için bekliyordum pendik yedi,ikinci yarı pendik duraksadı bu FB'ye yaradı,haftaya formda laz spor onu farka boğar...neyse bakalım bugün bu ve TS ne halt edecek,hala hisse 7 altında inanılır gibi değil,BJK uçmuş zaten 77 üstünde FB'ye devamlı yaklaşıyor,bu gidişle onu bile geçer,iddiası bile yok TS onun üstünde fiatıda 170 altında

7. Bir ustad yokmu? Ben ayakli borsadan beri takip ederim bu borsa denen kumarhaneyi.Gs gecen senenin sampiyonu.Bu senenin en buyuk adayi.Haliyle bir suru gelur bekliyor.Kadroyu korur ilave yaparsa 2)3 gerekli yere birkac sene daha sampiyon olabilme kapasitesi var.Soru şu.Bjk nin havlu attigi bir ortamda Bjk nasil oluyorda Gs 10 kati oluyor.Yada Gs Bjk nin 1/10 fiyatta fiyatlaniyor istikrarli olarak.Bjk hissem yok Gs hissem suan 500/1000 lot arasi.Oda Gs li oldugumdan.Bol sans.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. senin gibi herkesin elinde gs var işte üstat. bu şartlarda beşiktaş hissesini kim alır ki ? tabiki spekülatör. ne zaman küçük yatırımcı girmeye başlar kucağa verip şelale formasyonu yaparlar. bu hep böyle olmuştur. spor hisselerinde hacim daralmışsa gir hiç korkma. ama hacim artmaya başlayınca oradan hemen kaç. ben beşiktaşı izliyorum hacimsiz bir şekilde buralara kadar getirdiler. yani ahpap çavuş ilişkisi. belki bir kaç yüz taraftarın elinde ufak lotlar vardır ama çoğu spekülatörün elindedir büyük ihtimalle. gs şampiyon artık bunu herkes kabul ediyor. o yüzden gitmez. fener şampiyon olursa kazara bir 150 tl si var garanti. olamazsa yeni başkanın gazıyla yine talep görür. beşiktaş seneye büyük ihtimalle asılacak lige. trabzon da hayat yok zaten. yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 322/343 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •