Sayfa 323/355 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Sığ tahta alış girmiyor , tahtacı her gün ilmik örüyor tahtaya , takaslarda adı adına biliyodur kimde kaç hisse olduğunu , buralarda bir iki gün daha durabilir 27 si ce za biter robotlar ve kredil li işlemler havada uçuşur tahta ya hareket gelir yatırım tavsiyesi deildir..
    Alım fırsatı veriyor Naten sabır fakat Magen ve Esen dün yükseliş yaşadıkları yerde Naten daha iyi olabilirdi.Eğer 180 civarlarını dip yaptıysa yükseliş yaşayacaktır zamanı bilinmez ama yükseliş trendi devam ediyor.Aldığı ceza olumsuz etkiledi piyasa her zaman bahaneyi bulur.

Çok alım fırsatı verdi Naten o yüzden tek hisse var artık maliyetim iyi sayılır.

Haftaya salı günü cezası bitiyor.

4. Çok sıktı 1 aydır dana gibi yattı , eline ne geçti milyon lotları olanların bir hiç , yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Çok sıktı 1 aydır dana gibi yattı , eline ne geçti milyon lotları olanların bir hiç , yatırım tavsiyesi deildir..
    Tırklamış.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

28 kasım Naten seans kapanışı 202,600 seans içi en yüksek gördüğü TL bazlı zirvesi 220,600 sonra düzeltme başlıyor haftaya 28 aralık çarşamba 1 ay oluyor ve cezası bitmiş olacak piyasa her zaman daha farklı sebeplere de bahaneler bulur belki de böylesi daha hayırlısı oldu alım fırsatı verdiği için tabi insanın morali bozulur o ayrı konu.

Normal olan yarında yükseliş trendine devam etmesidir 200 üzeri kalıcılık sağlaması gerekir doğrusu budur fakat ben hissede düzeltme düşüşün bittiğini düşünüyorum Naten cezayla beraber düzeltmesini bitirmiş olacak şuan için böyle görünüyor.

8. Naturel grubu 2022 yılını hisse geri alim yılı olarak gecirdi , bu yıl böyle geçti artık 2023 yılı bol ihale alim haberli geçer inşallah çünkü 2023 ve 2024 yılı büyüme yılı olarak hedef seçildiği için pek fazla yüklenmek istemiyorum, yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 323/355 İlkİlk ... 223273313321322323324325333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •