Sayfa 324/1000 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu ülkede en yerleşik sandığın algıların ömrü bile, aksi bir rüzgarda 2-3 günü geçmez...

Borsa 2-3 yükselsin, siyasal sosyal dertlerimize değil çözüm getirmek, biraz mola versek, bakın görün muhalifleri...

Akıllı olup şu kadarını sağlasalar, DTHlarda önemli bir çözülme bile söz konusu olabilir.

En azından karlı pozisyonlarda olanlar karımızı alalım diyebilirler.

Ardından faizlerinde bir kaç puanlık artışla, yaz aylarının bildik olanaklarını arkalarına alıp, ABD yi de biraz sakinleştirebilirlerse, bu durumu fırsata bile çevirebilirler.

Başta dediğim gibi bu ülkede hiç bir algının ömrü, ters rüzgarda, fazla değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Borsanın neden yükseldiğini buradaki çoğu kişi biliyor. Eğer sen de teknik anlamda bu detaya vakıf isen bu detay üzerinde bir kaç kelam edersen en azından siyaset dışı bir iletişim zemini kurmuş olursun.Tabii istiyorsan. İstemiyorsan demokratik sistem.Zorlama yok.
    Abi ne yapıcak eli mahkum hisse alacaksa birileri agresif çekebildikleri kadar yukarı çekip duracaklar.
    Olan beste parası olana olacak gene.
    Bugün tüpraş aldım bu bes mevzuundan dolayı şu ortamda temettü olarak en sağlamı tüpraş bist 30da.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Borsa fişekledi, dolarcilar durum nasıl oralarda
    ne olacak bu doalrın hali diye birileri gelsede badelesek diye bekliyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Abi ne yapıcak eli mahkum hisse alacaksa birileri agresif çekebildikleri kadar yukarı çekip duracaklar.
    Olan beste parası olana olacak gene.
    Bugün tüpraş aldım bu bes mevzuundan dolayı şu ortamda temettü olarak en sağlamı tüpraş bist 30da.
    temettü diyorsan EREGL yi de incele derim...

Ahmetg Guest
    dün markette sıra bekliyordum. kasada önümdeki kadın ( üstü başı gayet düzgün bir hanım) kayısı almış. kasadaki kız durup dururken kayısının kilosu 11.9 geçeyim mi dedi. anlamadım neden böyle söyledi, kadın da bir şey sormamıştı oysa. sonra sıra bana geldi, çilek almıştım. aynı şekilde kız bana çilek 14.90 geçeyim mi kalsın mı dedi. neden söylediniz bunu dedim. ya kasada fiyatı çok bulup bırakıyor herkes dedi.
    bu arada market de boğaz semtlerinden birinde sahilde ve makro düzeyinde bir market. yani müşterileri orta gelirin üstünde insanlar. buna rağmen kasada bu diyaloglar yaşanıyorsa gerçekten çok üzücü bir durumda ekonomi demektir. tabii kriz yok o ayrı.

6. kız alamıyor demekki...ben bunu anladım...

keçiörene boğazda mı geldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. 6,0113 değdi çekti.
    ....

Sayfa 324/1000 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •