Sayfa 324/612 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Ünsüz Düşünür Yazıyı Oku
    Son olarak kimse farkında değil ama Polisan Hellas (Yunanistan daki fabrika)gelecekte büyük bir potansiyele sahip. Şuan tüm Balkan ülkelerinin 1.Tedarikçisi durumunda. Ben Holdingin ilerde Boya işinden de tamamen çıkacağını düşünüyorum. Polisan ın kalan %50 lik kısmını bir şekilde orta yolu bulup Kansai ye devredeceğine yada başka bir alıcıya satacağına inancım yüksek.

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    japonlar da ülkeden cikmayacaklarsa talip olurlar diye tahmin ediyorum
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

2. Thyshine gidenler sorulara spk mevzuatına göre cevap almışlarlardır anlaşılan paylaşmak istemiyorlar postalanmış olsalardı twit parayla degil ya onlarca saydırma twiti gelirdi.
    Ünsüz düşünür düşünen yatırımcıyı severim.

3.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Thyshine gidenler sorulara spk mevzuatına göre cevap almışlarlardır anlaşılan paylaşmak istemiyorlar postalanmış olsalardı twit parayla degil ya onlarca saydırma twiti gelirdi.
    Akıllı adamı severim; yolun düşerse buyur gel..
    Yattığı yerden bilgi alacak bazıları..😅
    Gk herkese açıktı..
    Teşvik konusuna gelince, o ödenmeyen paraların hepsini ödüyoruz biz, teşvik almayan kesim..
    O kadar kafası çalışmayan adam yatırımcı değil, kumarbazdır..
    Cümleten hayırlı Ramazanlar..

4.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Thyshine gidenler sorulara spk mevzuatına göre cevap almışlarlardır anlaşılan paylaşmak istemiyorlar postalanmış olsalardı twit parayla degil ya onlarca saydırma twiti gelirdi.
    Paylaşacak bişey yok ki, mevzu ortada. Hayatında kurumsalın yanından geçmemiş, ya da toplantısına girmemiş adamlar iki takım elibiseli güler yüzlü zengin yönetici takımı görünce yalanlarından etkilenir gözlerinde melaike olur. Üstüne genetik kralcılığımız da eklenince bunu anlayışla karşılıyorum çok normal.

5. Hemen gaza gelip trene binmeliyim
    Hemen gaza gelip trene binmeliyim
    Hemen gaza gelip trene binmeliyim 😅😅

Farklı şirketlerde 19. Gkm..
    Ama gerçekten anlatılacak bir şey yok😅

6. Çok komik birşey daha söyleyebilir miyim, takım elbiseli görmemiş olarak;

Halka arz düşünce ve hazırlığı olan şirketimin Yönetim Kurulu Başkanıyım..🤣🤣

Alıntı Originally Posted by TheTunahan Yazıyı Oku
    Hemen gaza gelip trene binmeliyim ����
    Sevgili Tunahan kimsenin gazına gelmeyiz merak etme sadece ufak bir paylaşım yapacagım
    Öncelikle şuana kadar katıldığım en verimli kurullardan biriydi.
    Mehmet Emin Bitlis,Nilgün Kasrat ve Faik Bitlis mütevazi cana yakın insanlar .Hele 3.kuşak Cenk Bitlis o yaşlarda akranları baba parası yerken duruşu konuşması ,mütevaziliği ve eğitimi ile şimdinin on numara yöneticisi gelecegin yk başkanı olacağını belli ediyor. G.K da Sosyal medya konusuna değindik bilinçli karalama ve hakaretlerin peşlerine düşmelerini istedik özellikle bizden platform isimleri alarak not ettiler bundan sonra takipçisi olacaklarına inanıyorum.
    Burada paylaştıgım tüm sorulara Spk kuralları içinde cevap verdiler not aldılar önerileri ciddiye aldıklarını söylediler. Hakim ortaklar ve Cfo Tolga Üzümcü ile Yatırımcı ilişkileri yöneticimiz Varol beyin gösterdikleri ilgi ve alaka sayesinde sorularımıza Spk kuralları içerisinde cevap aldıgımız öneri ve temennilerimizin dikkate alındıgı verimli bir gk geçirdik.umarım bundan sonra negatif ayrışma sona erer ve şirket hak ettiği piyasa degerine ulaşır.
    Son düzenleme : karadereli53; 03-04-2022 saat: 09:49.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

8. Bomboş bir gk için önemli sırlar perdesi rolüne gerek yok, bilgi talep eden oldu mu sizlerden? Ben tek noktada konuyla muhatap oldum o da şu: görüyorum ki 2 güler yüze, kurumsal aura da eklenince kandırılmışsınız. 1 yıldır sövenler karşılarına çoktığında kulak memesi kıvamına gelmiş. Bunun da aslında normal ve doğal olduğunu söylüyorum. Beni kandıramazlar diye de ekliyorum. Çünkü gk dan gk ya değil. Ömrüm bu toplantılarda geçti. Lütfen konuyu burda kapatalım zaten sinirliyim. Polho pişmanlığına bir de bu gereksiz konular eklenmesin. İyi günler

Sayfa 324/612 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •