Sayfa 324/718 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Finans piyasalarında degişmeyen bir durum ! KAP-HABER...

+ İYİ HABER akışı zirveye yakın ve oyuncu satarken gelir...

+ KÖTÜ HABER akışı dibe yakın ve oyuncu toplarken gelir...

+ HABERSİZ DÖNEM tahtanın kuluçka sürecinde ve oyuncunun bir sonraki hedef için ky. süzdüğü çalışmadır...

İHYAY a baktığımızda en KÖTÜ haberlerin oldugu krşlu dönemi atlattığı görülüyor, diger yandan İYİ haber diyebilecegimiz güçlü coşturucu haber akışı da yaklaşık 4 aylık sürecte yok...

Sonuç olarak özellikle son 3 aydır olumlu yada olumsuz net kap akışı sunulmayarak tahta belirsizlik te bırakıldığı ve bu belirsizlik sürecinde 20 krş luk bir bölgede grafik çalışıldığı görülüyor...Son kap 1 ay önce gelmiş olması da ky.nin bu belirsizlik içinde bıkarak ilgisini azaltmasına yönelik olduğu muhtemel...

Bakalım nasıl gelişmeler olacak ilerleyen günlerde...
    illim hocam bu halka arz olayi ortalama kac ay sürer. Çoşturucu haber 4 ay boyunca yok demissiniz. Birde iha nın halka arzı sizce hisseyi nasıl etkiler. Sonucda ihyay bunyesinde.

2.  Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    illim hocam bu halka arz olayi ortalama kac ay sürer. Çoşturucu haber 4 ay boyunca yok demissiniz. Birde iha nın halka arzı sizce hisseyi nasıl etkiler. Sonucda ihyay bunyesinde.
    ustad iha nın halka arzı gerceklesirse olumlu yansir o asamada bence. Ama kisa vadeli haber olarak ihyay bilanco takip ederiz gibi...sermaye arttirimi sonrasi bilancoya yansiyan durum nasil olacak onu gormek gerek. Sonuç olarak tum ihlas grup kagitlarinda bir kulucka evresi yasaniyor. Boşuna olmadigini dusunuyorum ilerleyen sureclerde yillardir krşlarda topladiklari ve sermaye arttirimlarindan edindikleri yeni lotlari pazarlamak icin haber akisi olusturabileceklerini saniyorum. Holding olarak tüm sektor ve kaatlarinda bir ivme ve usd bazli degerleme surecleri takip edilebilir ilerde...

Bakalim neler olacak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad iha nın halka arzı gerceklesirse olumlu yansir o asamada bence. Ama kisa vadeli haber olarak ihyay bilanco takip ederiz gibi...sermaye arttirimi sonrasi bilancoya yansiyan durum nasil olacak onu gormek gerek. Sonuç olarak tum ihlas grup kagitlarinda bir kulucka evresi yasaniyor. Boşuna olmadigini dusunuyorum ilerleyen sureclerde yillardir krşlarda topladiklari ve sermaye arttirimlarindan edindikleri yeni lotlari pazarlamak icin haber akisi olusturabileceklerini saniyorum. Holding olarak tüm sektor ve kaatlarinda bir ivme ve usd bazli degerleme surecleri takip edilebilir ilerde...

Bakalim neler olacak...
    Bilancoda kar gostermek bunların felsefelerine aykırı. Malum amentuleri yok bunların.
    Halka arz tarihi konusunda bir bilgimiz olsaydi en azindan beklentinin vakti konusunda fikrimiz olurdu.

5.  Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    Bilancoda kar gostermek bunların felsefelerine aykırı. Malum amentuleri yok bunların.
    Halka arz tarihi konusunda bir bilgimiz olsaydi en azindan beklentinin vakti konusunda fikrimiz olurdu.
    eger hisse pazarlama niyetleri varsa kaar da gosterirler ! sonuc ta temettu verecek degiller ! maksat ky. ye guven vermek olsun ! tabi mallarini biraz daha pahaliya pazarlamak isterlerse eger !!!

sermaye arttirimindan elde edilen fonun 86 sini bu sekilde kullanacakti ! bakalim bilancoda toparlama niyetleri olabilecek mi !

6. açılış...

7. blok satışı yazdı...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    açılış...

Sayın İllim gazetenin % 344,4444 oranında bedelli sermaye artışı yapması ihyay üzerinde nasıl bir etki yapar. Malum gazetenin neredeyse %49 luk payı ihyay ın. Bedelli onaylanırsa ve ihyay da bedelliye katılırsa kasasından yaklaşık 302 milyon TL çıkıyor ki ihyay bu rakamı nasıl karşılayacak.

Yatırım tavsiyesi içermez...

Sayfa 324/718 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •