Sayfa 325/691 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Israrla birkaç defa yazdım.
    9 yılımı verdim.
    Ne zamanki 2017 yada 2020 dekigibi bir operasyon kararı vardır anca o zaman iş yaparsınız.Nokta

2. tapular teslim edilmeden satışlar kara yansımaz gyo bilançolarında.

3.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Israrla birkaç defa yazdım.
    9 yılımı verdim.
    Ne zamanki 2017 yada 2020 dekigibi bir operasyon kararı vardır anca o zaman iş yaparsınız.Nokta
    bu hisee o zaman kuruşlara düşmüşmüydü acaba bi ara yine 1 civarlarıydı sanırım sonra 17 lere kadar çıkmıştı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
    Bayağı müşterisi var,galiba çoğu tuzağa yakalanmış,hiçmi stoploss,zarar kes bilmiyorsunuz,en azından 1 cıvarından çekseydiniz zarar üstüne zarar yazmazdınız

5. Arkadaşlar, iki ülkeden mali müşavirliği biri olarak söyleyebilirim, bu raporlama olayında iki şey çok izafidir, arge giderleri ve inşaat şirketlerindeki bu satış gerçekleşme ve inşaat tamamlanma yüzdesi. Adamlar alıcılarla sözleşmeyi imzalamış parayı almış ama ev teslimini 2022’ye bırakmıştır. Muhasebe prensibi gereği gelirin, hasılata yansıması için sadece fatura ve ödeme yapılmış olması yetmez, bunun yanında malın teslimi de gerekir. Bununla ilgili Tfrs 15’ e bakabilirsiniz. Aslına bakarsanız her şey kuralına uygun ama işte niyet kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Adam İslam'a tepki olarak doğmuş kul hakkı yalan faiz herşey var.

7. Buradan da anlıyoruz ki, halka dolarlarını satın diyenlerin bizatihi kendileri kasalarında dolar tutmayı hiç ihmal etmiyor. Bu milletin ahını ala ala cehennem de kabul etmeyecek bunları.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

8.  Alıntı Originally Posted by alperozdemir1 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, iki ülkeden mali müşavirliği biri olarak söyleyebilirim, bu raporlama olayında iki şey çok izafidir, arge giderleri ve inşaat şirketlerindeki bu satış gerçekleşme ve inşaat tamamlanma yüzdesi. Adamlar alıcılarla sözleşmeyi imzalamış parayı almış ama ev teslimini 2022’ye bırakmıştır. Muhasebe prensibi gereği gelirin, hasılata yansıması için sadece fatura ve ödeme yapılmış olması yetmez, bunun yanında malın teslimi de gerekir. Bununla ilgili Tfrs 15’ e bakabilirsiniz. Aslına bakarsanız her şey kuralına uygun ama işte niyet kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    parayı nasıl muhasebeleştirmiş asıl para şu an nerde nasıl kullanıyor sonuçta nakit olarak bankadaysa vadeli yapmıştır onun gelirini nasıl işlemiştir bankadaysa banka hesabı bilançoda nasıl görünmesi lazım bi sürü soru işareti

Sayfa 325/691 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •