Onemli Gunler Banner
Sayfa 325/337 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon
Arama sonucu : 2689 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 bu puslu havada

2. kurt puslu havayı severmiş
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

3. Acaba diyorum uzun süre sermaye artışı yapmamış mevcut sermayesi ve lot sayısı düşük bir sermaye artışı gelirmi?içimden bi ses gelebilir diyor yanılıyor muyum acaba
    Bekleyip göreceğiz sağlık olsun

4. yolu açık olsun,varan 6 olur umarım yarın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Acaba diyorum uzun süre sermaye artışı yapmamış mevcut sermayesi ve lot sayısı düşük bir sermaye artışı gelirmi?içimden bi ses gelebilir diyor yanılıyor muyum acaba
    Bekleyip göreceğiz sağlık olsun
    ondan önce ağabeyleri var
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    ondan önce ağabeyleri var
    Ağabeyleri bekleye dursun bundan gelirse şaşırmam bu hareketler boşuna değil bence

7. Fmızp i takibe aldığım günden bugüne en yüksek işlem hacmini bu gün yaptı sabah 6 dk da tavan yapıp daha sonra tavanı bozması iyi olmadı endeksin yükselişine göre artı kapatsaydı iyi olacaktı hayırlısı olsun zaman ne gösterecek bekleyip göreceğim

8. bence son 275 burdan tekrar başlar yükselise diye tahmin ediyorum.
    yatırım tavsiyesi değil.

Sayfa 325/337 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •