Sayfa 325/963 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

Alıntı Originally Posted by Elmalı34 Yazıyı Oku
    Yatırım finansman çok ibn ya yabancıya aldı virman yapacak yada bilançonun ayak sesleri

Bilanço beklentisi nekadar acaba ortaklar
    yani bizi 6.50 lere tasirmi acaba
    önemli olan bilançonun fiyatlanıp fiyatlanmadığı. eğer açıklanana kadar fiyatlanma sürerse beklenti gerçekleştiğinde satış gelir mi. bu hissede satış çok sert olabilir. benim ilk etepta 4.94 hedefim var. buradan aşağı salınım olabilir. bilanço için bu yönde grafik oluşturuluyor olabilir. satış sonrası yoluna devam eder diye düşünüyorum. ama doğru karar dediğim gibi ise karı buradan realize etmek gerekir mi? soru işareti

ytd
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

2.  Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    önemli olan bilançonun fiyatlanıp fiyatlanmadığı. eğer açıklanana kadar fiyatlanma sürerse beklenti gerçekleştiğinde satış gelir mi. bu hissede satış çok sert olabilir. benim ilk etepta 4.94 hedefim var. buradan aşağı salınım olabilir. bilanço için bu yönde grafik oluşturuluyor olabilir. satış sonrası yoluna devam eder diye düşünüyorum. ama doğru karar dediğim gibi ise karı buradan realize etmek gerekir mi? soru işareti

ytd
    Bence sadece 2. Çeyrek bilanço olarak bakmamak lazım olaya. Şirket yönetiminin hızlı büyüme çabaları var. Yeni fabrika bitmek üzere. İstikbal veya bellonaya da talip. Onun için belli bir seviyede düzeltme yapsa da sonra yoluna devam eder.

3.  Alıntı Originally Posted by fyuksel23 Yazıyı Oku
    Bence sadece 2. Çeyrek bilanço olarak bakmamak lazım olaya. Şirket yönetiminin hızlı büyüme çabaları var. Yeni fabrika bitmek üzere. İstikbal veya bellonaya da talip. Onun için belli bir seviyede düzeltme yapsa da sonra yoluna devam eder.
    aynen, daha buyuk hedefler var onumuzde. 2016 cirosu 395milyon TL idi. Dogtas yonetimi, bu sene sonu icin 600milyon TL ciro, 2018 icin 1milyar TL ciro, 2020'de ise 2milyar ciro bekliyor. Daha yolun basindayiz.

açıklanacak bilanço sonrası kar realizasyonundan bahsediyorum ben. sonrasında lot arttırarak devam edebilirmiyiz diye sormak istedim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bilanço ne zaman açıklanıyor

Son düzenleme : KIRIMLI; 07-08-2017 saat: 23:56. Sebep: yanlış grafik
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

tukaşla ne işimiz var ki

düzelttim...

Alıntı Originally Posted by euphrates Yazıyı Oku
    tukaşla ne işimiz var ki

Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir. - Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 325/963 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •