Sayfa 325/467 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Gen yatırım ın sermayesi ne 10 milyon akıllı bir patron bunun sermayesini artırır 20 milyon yapar bu 10 milyon lotu borsada satar halka arz diye ikincil halka arz diyebilir kaldı ki aselsan falan yapmış 3 ncü halka arz ı gen yatırım da yapabilir ordan gelen para ile de devran döner küçük yatırımcı da nefes alır en azından parasının büyük bir bölümünü alır borsada oluşan fiyattan satar hem patron kazanır hem küçük yatırımcı çözüm bu

2. Bu dediginiz şeyi yapmasina engel teşkil eden şeyi bilmek gerek bu şirketin sahipleri kısa günün kari deyip ne kadar mali küçük yatırımcıya kitleyip kacarsak kardir düşünen tipler çünkü en son hisse takası araci kurumunda yanilmiyor isem birman dan sonra 2 milyon küsür hisse küçük yatirimcinin elinde kalan orda bir firildak döndü

3. Alavere Dalavere yapanin yapana yardım ve yataklık yapanlarin canından malindan evladindan çıksın kör kütürum olsunlar inşallah amin amin amin

4.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    kendinizi kandirmayin komik seyler bunlar. banada kızmayın. artik kabullenin bunu.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maalesef ki dedikleriniz doğru. Öyle karaktersiz insanlara denk gelmişiz ki. Ulan dünya zaten adaletin yokta bu kan emicilere hesap soran da yok. Napılır hiç bilemiyorum. Adama kafayı yedirirler. Salak gibi yıllardır zar zor kazandığımız parayı kurda emanet ettik.kurt mu dedim pardon çakallara. Bütün lanetler üzerinize olsun. İnsanları ne hale getirdiniz. Bunun hesabı öbür tarafa kalmamalı. Bu dünya da vermelisin pek muhterem zat. Vermelisin ve bizde görmeliyiz

5. Müjdat okuyorsan gel iki hissede ki lotlarımı sana hibe edeceğim. Senin gözün doymamıştır. Al benim helal yoldan kazanıp yatırım yaptığım senin haram hisseni tekrar sana vereceğim. Naparsan yap artık. Allah tan korkmaz kuldan utanmaz herif. Milleti dolandırdın köşeye çekildin değil mi. Yazık senin kalıbına . adalet olsa dersin ki hakkını hukuki yollardan sonuna kadar ara. Amma senin gibi pek şerefli insanların koyduğu kanunlar la adım bile atamıyoruz. Arkadaş zengin hep mi kazanır bu şeref..... Yoksunu dünya da. Batsın amq ozamn bu dünya .

6. Bu gibi adamlara kanun viz gelir minareyi çalan kilifini önceden. Hazırlamış bunlar kanunları iyi bilen icra iflas dairesi ve malimusavirler avukatlar la danisikli is yapmışlar 2016 yılının karını silen spk denetçi si mujo ben yapmadım onlar yaptı ben masum ayağına yatan şahıs bunlara kim hesap soracak

7. Kendi rızasıyla kottan ayrılmak çağrı yapmak gerektigin biliyor suçu başkalarına atıp kap a haber düşmedi tebligat yapılmadı bunlar hep ayak

8. Bu tür sahtekarlar a fırsat verildikce ardı ardına benzer olayları hep göreceğiz bunların karşısına dikilecek ne kanun var ne de heykeli dikilecek şahıs

Sayfa 325/467 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •