Sayfa 325/973 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 7779 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by bunuel Yazıyı Oku
    ortak noktaları da hepsinin "SÜT"ü yasaklı gıdalar listesinde sunmalarıydı.Ben tavsiyelere uydum ve yıllardır süt içmiyorum, aileme de içtirmiyorum.
    geçmiş olsun, süt ürünleri yiyormusunuz ? sütün ne gibi zararları varmış acaba? teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    geçmiş olsun, süt ürünleri yiyormusunuz ? sütün ne gibi zararları varmış acaba? teşekkürler.
    Teşekkür ederim.
    Ben az miktarda tereyağı dışında süt ürünleri de tüketmiyorum. Ama eve yoğurt, peynir alınıyor.
    Sayfayı daha fazla meşgul etmemek için size özel mesajla bazı linkler gönderdim Sayın hceylan.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar, PETUN topiğine de yazdım.
    Ben artık bu hissenin fiyatlamasında bilanço, favök, net kar, sektör, rekabet, süt ürünleri tüketimi azaldı/çoğaldı vs fiyatlandığına inanmıyorum.
    Bana göre tek fiyatlanan şey Yaşar Holding'in 250M dolar borcunu çevirip çeviremeyeceğidir. Diğerleri teferruattır.
    YTD

4. Süt ürünleri faydalıdır, zararlıdır. Paket ürünler sağlığa şöyle faydalıdır, şöyle zararlıdır. Bunlar teknik konular. İşin uzmanları tartışması gerekir.
    Ama unutmayın gazlı içecekler de sağlığa zararlı deniyor, ama insanlar on yıllardır/yüz yıllardır tüketiyor, hakeza alkollü ürünler.
    YTD

E-posta:[email protected]
    Telefon:+ 90 (232) 495 00 00
    Faks:+ 90 (232) 484 17 89

*

6.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Bana göre tek fiyatlanan şey Yaşar Holding'in 250M dolar borcunu çevirip çeviremeyeceğidir. Diğerleri teferruattır.
    YTD
    Bunun 2 sonucu olabilir..

1)Pozitif:Et ve/veya sütü satabilir...Bu hisseye ivme kazandırmaz mı?
    2)Negatif:Garantör olarak Süt borçlanırsa yandı gülüm keten helva...Yanılıyormuyum?

Sizce hangi ihtimal daha yakın?
    Ltf sizlerde bizimle görüşlerinizi paylaşırmısınız?

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Döviz artışından en cok olumsuz etkilenen sirketlerden biri yaşar holding maalesef. Yaşarın zamanında izlediği yanlış politika (siyasete karışması gibi) holdingi zorlu bir sürece soktu. Bir çıkış yolu bulması şart sn. Tengri han 1. Seçeneğe ben katılıyorum kısa ve net çözüm olacaktır. Sonuçta bir sürü alanda faaliyet gösteriyor süt olmadan devam etsin. Ama sanırım bu kriz ortamında satış yaparsa istediği fiyattan gitmeyecektir. Ve bunu bilmek gerek kangren olmuş bir eli kesmez isen ölümü göze alacaksın.
     Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, PETUN topiğine de yazdım.
    Ben artık bu hissenin fiyatlamasında bilanço, favök, net kar, sektör, rekabet, süt ürünleri tüketimi azaldı/çoğaldı vs fiyatlandığına inanmıyorum.
    YTD
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bunun 2 sonucu olabilir..

1)Pozitif:Et ve/veya sütü satabilir...Bu hisseye ivme kazandırmaz mı?
    2)Negatif:Garantör olarak Süt borçlanırsa yandı gülüm keten helva...Yanılıyormuyum?

Sizce hangi ihtimal daha yakın?
    Ltf sizlerde bizimle görüşlerinizi paylaşırmısınız?

Asla yatırım tavsiyesi değildir...

saygılar/başarılar

Sayfa 325/973 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •