Onemli Gunler Banner
Sayfa 326/1019 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 8146 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - V

Bosporos bu forum için gerçek bir nimettir. Değerini bilmek lazım. Sevelim, yaşatalım...

Alıntı Originally Posted by bluedream Yazıyı Oku
    Basporos renkli kişilik. İddialarını bazı argümanlarla destekleyip, kendini sık sık tekrarlamasa daha iyi olurdu.
    Neyse...

Kronik bir faizci olarak yeni sistem aklıma yatmadı. Hoş yeni denemelerim de oldu. Viop gibi.
    O da ilk başta mantıklı gibi gelse de forex gibi bodoslama gidiyor. Zaten son çalkantıda bayağı batan olmuş.
    Benim yapılan son operasyondan sonra sarsılmış olan güven olgusu daha da fazla sarsılmış oldu.
    Hatta bayağı kızdım da .
    Nakit ve fiziki olarak devam kararı alıp sistemden uzaklaştım. Bir miktar leylekli banka ile devam ediyorum.

Güven varsa sorun yok... Güven Önemli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    557
    Benjamini çöp yapmaya niyetliler 10.65 an itibari, fonlar yine çakılacak.garip olaylar.

3. https://www.hizliresim.com/2gz12ow

Basporos tüm hızıyla otobanda

4. Netflixe dont look up filmi gelmiş. Film sürükleyip götürmüyor. ama mesajı çok güzel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Netflixe dont look up filmi gelmiş. Film sürükleyip götürmüyor. ama mesajı çok güzel.

31.12 de how i met your met your mother i kaldıracaklarmış o nedenle harıl harıl izleyebildiğim kadar bölüm izliyorum bende onu da listeye alayım
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Cem küçük: Hazine'deki uzmanlar bana Bir de programın 1 yıllık olduğunu belirttiler. 'Uzun dönem değil' dediler.

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Cem küçük: Hazine'deki uzmanlar bana Bir de programın 1 yıllık olduğunu belirttiler. 'Uzun dönem değil' dediler.
    Heran kontejan doldu, aşırı ilginize teşekkür ederiz diyebilirler

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    31.12 de how i met your met your mother i kaldıracaklarmış o nedenle harıl harıl izleyebildiğim kadar bölüm izliyorum bende onu da listeye alayım
    Söylediğiniz iyi oldu. Son sezonlarını izlememiştim büyüsü bozulmasın diye.

Sayfa 326/1019 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •