Sayfa 326/1001 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: Viop XXXII

1. 137.000 + - bölgesinde 1 extension var.. burada dalga terse dönebilme ihtimali var..

karambole poz açmayın..

adios..

2.  Alıntı Originally Posted by ExtentioN Yazıyı Oku
    137.000 + - bölgesinde 1 extension var.. burada dalga terse dönebilme ihtimali var..

karambole poz açmayın..

adios..
    neden bunu yazdım çünKÜ..

dalga terse dönerse yaklaşık 9500 - 10,000 x100 yukarı koyar anında..

3. Borsadaki satışların nasıl durdurulacağı belli. Borsa idaresinin saçma işleri paniği artırmaya yarar. Varsa cesaretiniz, gidin cumhurbaşkanına çıkıp piyasaya güven verici bir kaç kelam etmesini isteyin. Her gün en az 3 kez verdiği nutuklarla aleme nizam veren devlet başkanının olağan üstü ekonomiyi yıpratıcı bir süreç yaşanırken ortaya çıkıp bir açıklama yapmaması ne demektir yahu. Şaka mı bu, konuşmalarında insanları Bist endeksi biz geldiğimizde şurdaydı şimdi ne kadar yukarıda diye borsaya teşvik edeceksin, ama kendi güven bozucu hamlelerinle borsa tarihi bir düşüş yaşarken ortaya çıkıp bu kayıpları durdurmak için bir şey yapmayacaksın.

4. heyecan dorukta dayı

çöküp çökmeyeceğimiz belli olacak adrenalin tavan yapmış durumda

Alıntı Originally Posted by İnternational Yazıyı Oku
    Borsadaki satışların nasıl durdurulacağı belli. Borsa idaresinin saçma işleri paniği artırmaya yarar. Varsa cesaretiniz, gidin cumhurbaşkanına çıkıp piyasaya güven verici bir kaç kelam etmesini isteyin. Her gün en az 3 kez verdiği nutuklarla aleme nizam veren devlet başkanının olağan üstü ekonomiyi yıpratıcı bir süreç yaşanırken ortaya çıkıp bir açıklama yapmaması ne demektir yahu. Şaka mı bu, konuşmalarında insanları Bist endeksi biz geldiğimizde şurdaydı şimdi ne kadar yukarıda diye borsaya teşvik edeceksin, ama kendi güven bozucu hamlelerinle borsa tarihi bir düşüş yaşarken ortaya çıkıp bu kayıpları durdurmak için bir şey yapmayacaksın.
    Reisin mal toplaması bittiği an en güzel açıklamaları yapar ardından.

6. Arkadaşlar, vob ve forex konusunda düşüncelerimi yazayım.

Kumar " kayıplar ve kazançlar toplamının sıfır olduğu bir oyundur" Yani birinin kazanabilmesi için diğerinin kaybetmesi gerekiyor.
    Her ikisi de kumardır. Sadece kasa kazanır. Eninde sonunda kaybetmeseniz bile bir süre sonra ödediğiniz komisyonların bir servet olduğunu görebilirsiniz. 1 yıla kalmaz sermayeyi kediye yükler çıkarsınız.

Bu sebeple de en kısa zamanda bu illetten kurtulmanızı tavsiye ederim. (ben 10 yıl önce tövbe ettim ve bir daha bulaşmadım.)
    Hisse senedi yatırımında herkes kazanabilir. Yeter ki sağlam hisselerde uzun vadeli olmak şartı ile.

Hatta benim imzamda da bunu vurguladığımı görebilirsiniz.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7. dünyada böyle birşey yok abi suni bir kriz çıktı.. akıl alır gibi değil.

ne bir karar alındı ne faiz indi..

izahı yok..

ahahhahahahaha tüm kağıtlar taban ne lan..

ahhahahahahhahahahahahha

8. Git şimdi bi deniz hocayı baştan bi oku neler demiş başkan

Ha sen okudun da gene 60 lik oldun dersen de haklısın bizi de daytrade yaktı, eğitim zayiatı olduk buna şükür diyorum ben kaçtıktan sonra olanlara baktıkça...
     Alıntı Originally Posted by ExtentioN Yazıyı Oku
    dünyada böyle birşey yok abi suni bir kriz çıktı.. akıl alır gibi değil.

ne bir karar alındı ne faiz indi..

izahı yok..

ahahhahahahaha tüm kağıtlar taban ne lan..

ahhahahahahhahahahahahha
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 326/1001 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •