Sayfa 326/607 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 4852 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

200.000 alıcı var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

325.000 alıcı var,,hala talep yüksek,,bu gösterge,,gidebileceği daha alan var gibi sanki.
    gıdalarda pddd lerin 2.50-2.62 cıvarlarında olduğunu düşünürsek,alıcıların istekli olması normal gibi görünüyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    325.000 alıcı var,,hala talep yüksek,,bu gösterge,,gidebileceği daha alan var gibi sanki.
    gıdalarda pddd lerin 2.50-2.62 cıvarlarında olduğunu düşünürsek,alıcıların istekli olması normal gibi görünüyor.
    Gıdalarda 2.50-2.62 PD/DD oranını neye göre söylüyorsunuz? Bu kadar dar aralıkta PD/DD oranı olamaz. PD/DD oranı özsermaye karlılığına göre de düşük ya da yüksek olabilir. Her şirkette aynı olması beklenemez.

4. Petun yatırımcıları çok bilinçli. A1 mesela geçen cuma oyun yapmaya kalktı ancak kimse korkup satmadı hissesini. Bu da güçlenerek büyümesine destek oldu. Uluun gibi sadece un sektöründe faaliyet gösteren şirket defter değerini kaça katladı? Petun ise defter değerini henüz ikiye bile katlamış değil. Bu ilginin yersiz olmadığını düşünüyorum. Kişisel görüşlerimdir, herhangi bir yatırım al sat tavsiyesi değildir.

Uluunla petun u bu sekilde kiyaslamanız enterasan. Uluun %90 ihracaat a dönük. Sadece un satmiyor unlu mamüllerde satiyor. Döviz girdisi var olası ortaklik beklentisi var. Bu topikte sadece petun yorumları olmalı, benim verdiğim cevap etik olmadı. Ytd
     Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Petun yatırımcıları çok bilinçli. A1 mesela geçen cuma oyun yapmaya kalktı ancak kimse korkup satmadı hissesini. Bu da güçlenerek büyümesine destek oldu. Uluun gibi sadece un sektöründe faaliyet gösteren şirket defter değerini kaça katladı? Petun ise defter değerini henüz ikiye bile katlamış değil. Bu ilginin yersiz olmadığını düşünüyorum. Kişisel görüşlerimdir, herhangi bir yatırım al sat tavsiyesi değildir.
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Gıdalarda 2.50-2.62 PD/DD oranını neye göre söylüyorsunuz? Bu kadar dar aralıkta PD/DD oranı olamaz. PD/DD oranı özsermaye karlılığına göre de düşük ya da yüksek olabilir. Her şirkette aynı olması beklenemez.
    Burada sn Hisseci44 bu konuyu mükemmel bir şekilde defalarca açıkladı,benim bir daha açıklama yapmama gerek yok diye düşünüyorum.
    Herşeyden önce,Petun un ürünleri markalı ürünler olup,yok satıyor,hiç bir zaman satamama derdi yok,dolayısı ile hisse çok kıymetli olması lazım bir kere,altınla bile kıyaslanmaz petun,,bunun bir değerlemesi olması lazım değil mi?
    Bu değerlemeyi spekler biçiyorlar şu anda.

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Burada sn Hisseci44 bu konuyu mükemmel bir şekilde defalarca açıkladı,benim bir daha açıklama yapmama gerek yok diye düşünüyorum.
    Herşeyden önce,Petun un ürünleri markalı ürünler olup,yok satıyor,hiç bir zaman satamama derdi yok,dolayısı ile hisse çok kıymetli olması lazım bir kere,altınla bile kıyaslanmaz petun,,bunun bir değerlemesi olması lazım değil mi?
    Bu değerlemeyi spekler biçiyorlar şu anda.
    Verdiğiniz bilginin yanlış olduğunu söylemeniz yeterli idi. Ürünlerinin yok satması vs. ye girmeye gerek yoktu.

Sayfa 326/607 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •