Onemli Gunler Banner
Sayfa 327/440 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 3515 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: Gold Rush

1. Şimdi ben farkettim ki Garanti de kazanmak kolay ve güzel.. O yüzden pay vadelisinde işlem yapmaya başladım..

Çıktıkça vadeli short düştükçe hisse long..
    ve Allah sana güçlü yardım elini uzatacaktır.

2. Bana göre tek bir enstrüman da uzmanlaşıp huyunu suyunu öğrenmek lazım.. Endekse en yakın olan da Garanti olduğu için Garanti de uzmanlaşmaya karar verdim..

3. Sürekli short açıp kapattım.. Kar ile tabi ki.. Şu an elimde hiç pozisyon yok..

Artık bu saatten sonra işlem yapmayı tehlikeli görüyorum.. Moodys var.. Ve inanılmaz derecede ellerindeki long miktarlarını artırdılar..

Tahmin yürütürsem bu kadar pozisyon artırmak long yönlü güzel haberlere işaret ediyor..

4. Garanti şu an 66 tl de işlem görüyor..

Pay vadelisi 67,30 larda..

Elimde ne hisse ne vadeli pozisyon var.. Ve tatil moduna geçtim

5. Sanırım pay vadelide 1 lot karşılığı hisse olarak 100 lot ediyor.. Yani çok extrem bir durum ile karşılaşırsam ve pozisyonumu kapatamaz isem açtığımın 100 katı kadar hisse bulundurmalıyım..

Bu yüzden kumbara gibi garanti lotu biriktirmeye başlıyacağım.. Ne olur ne olmaz..

6. Garanti vadelideki işlemleri endeks vadelisinden daha çok sevdim.. Daha az fiyata hemen hemen yanı karlar..

Risk fazla tabi.. Çok dikkatli olmak lazım..

7. Evet hepinize bol kazançlar

8. Garantide hisse alımına short maliyetlerinin altına düştüğünde başlayacağım..

Daha vakit var.. Çok aşağıda kaldı short maliyetleri. Yani özetle vadelide short kar allarını yapmaya başladıklarında hisse alımına başlıyacağım..

Bir long maliyetin bir short maliyetin kar allarına gidiyorlar zaten

Sayfa 327/440 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •