Sayfa 327/438 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 3504 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Kerem_4709 Yazıyı Oku
    Yaklasik son yarim saattir tahtayi izliyorum. 23.92de 50bin lot satista bekliyordu, saniyesinde aldilar. Al sat, al sat 460milyon TL hacim oldu. Koca imkb30 hisselerinin cogunda bu kadar hacim yok.

Bu al sat isinden para yapan varsa bravo. Net toplamdan bakinca cok da para yapan yok gibi. Ornegin Is Yatirimdan toplam 146milyon TLlik hacim olmus bugun. Son durumda net 92bin lot net alicili Is Yatirim. Bu net alim lotunun hesaplanan alis fiyati 23.50. Hisse zaten su an 23.88. O kadar cambazlik sonucu ortada birsey yok. (kisi bazli fark ediyordur, ama dedigim gibi toplamdan bakinca araci kurum bazli ortada bir kar yok). Diger araci kurumlar da benzer.
    Hocam daha önce de söylediğim gibi. O aracı kurumlardaki işlemlerin çoğu aynı kişi / gruplara ait.

Çarkı çevirip arada kalanları öğütüyorlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Kerem_4709 Yazıyı Oku
    Yaklasik son yarim saattir tahtayi izliyorum. 23.92de 50bin lot satista bekliyordu, saniyesinde aldilar. Al sat, al sat 460milyon TL hacim oldu. Koca imkb30 hisselerinin cogunda bu kadar hacim yok.

Bu al sat isinden para yapan varsa bravo. Net toplamdan bakinca cok da para yapan yok gibi. Ornegin Is Yatirimdan toplam 146milyon TLlik hacim olmus bugun. Son durumda net 92bin lot net alicili Is Yatirim. Bu net alim lotunun hesaplanan alis fiyati 23.50. Hisse zaten su an 23.88. O kadar cambazlik sonucu ortada birsey yok. (kisi bazli fark ediyordur, ama dedigim gibi toplamdan bakinca araci kurum bazli ortada bir kar yok). Diger araci kurumlar da benzer.
    Aslında biraz farklı durum. Sadece uluun için değil borsanın genelinde işlemlerin %90-95’i trade üzerinden gidiyor. Fakat farklı aracı kurumlardan işlemler yapıldığı için herkes farklı düşünüyor. Bofa dan alıyor şekerden satıyor, gedikten alıyor yatırımdan satıyor gibi. Ben bugün 4 tur yaptım 5. tur uçakta olduğum için yapamadım. Dünyaları kazanıyorlar çünkü işlemler tamamen hakim güçler tarafından oluyor. Ben işlemleri hacim ve AOF baz alarak yapıyorum. Bugun hemen eksi başladı ve hep eksi gitti bunu görünce acele etmeden hep dusukleri kovaladım tepkiye oynadim çünkü 26-27 araligi mal verdi hemen oralara çıkamaz. Beklenti üstü 1. Çeyrek gibi bilanço gelirse ben direkt 30 üstü bekliyorum. Tabi bu git gellerle adamlar paraya para demiyor esas vurgunu trade den kazanıyor

3. https://www.youtube.com/watch?v=hHSmBJk6w0c

Geriye alarak 18:41 (günün saati) - Patron konuşmuş
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Bugün güzel trade imkanı verdi. Ben girmedim o toplara ama becerebilen olduysa tebrikler.

Zaten bugünden sonra adım adım zorlaşacak trade etmek. Malum, VBTS...
    Döneceğini biliyordum açılışta yarısını verip 14.5 milyar kar açıklayacağını öğrendiğim işbanka girdim iyi oldu görünüyor şimdilik
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    birde böyle bakalım buğday vadeli

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Çok güzel mal düşürdü 23 lerde hemen 1 lira üzerine koydu unum

Koridor uluunu bağlamaz... hammaddeyi rusya gönderiyor zaten...

8. Günlük takas paylaşabilecek bir arkadaşımız var mi

Sayfa 327/438 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •