Onemli Gunler Banner
Sayfa 327/761 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Üstadım.acemsahim sayende kahveyi keyifle iciyorum stressiz sıkıntısızı👏😁

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bilanço için derimlerimin yanına arenada ekledim.. cuma bilançoyu göndermesini bekliyorum.. ayd derneğinin raporların da ekim ve kasımda çok yüksek ciroları yapması aralığında çok iyi geçtiğini öğrenmem etkili oldu..

3. Evet dün akşam ki diken üstündeki bölgelerden uzaklaşma isteğinde ama yetmez 63 üstüne atarsa kararını vermiş sayarım

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    gelen gelecek kaynak 1 milyon derimod alabilecek gucte ve elinde nakti olan bir guc..
    o sebeple kahvelerimizi elimize aldik izliyoruz.. !
    artik 15 mi olur 20 mi olur..? daha fazlasimi olur ben bilemem
    şahım sayende keyfimiz gıcır, yönümüz yukarı olsun artık. öğleden sonra ZUZU dan bekleriz, sırada DERIM var. ZUZU yu yakalırız artık yakındır

5.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    şahım sayende keyfimiz gıcır, yönümüz yukarı olsun artık. öğleden sonra ZUZU dan bekleriz, sırada DERIM var. ZUZU yu yakalırız artık yakındır
    derimod sig hisse asuzuyu yakalar ... esas olan yakalamasi degil her ikisininde beraber yukselmesi..
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    derimod sig hisse asuzuyu yakalar ... esas olan yakalamasi degil her ikisininde beraber yukselmesi..
    kaç seferdir asansör gibi bir aşağıya bir yukarıya gidiyor. bakalım bu sefer depoda full. aşağıya dönmemek üzere yukarı 12.47+ yukarı kırarak kalıcı 13+ üzerine atalım artık ACEMŞAH üstat.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    yaklasik 1 milyon lotluk bir kaynak derimoda dogru yon buluyor......

Kahve nin hatrina!
    yok pek gaza gelmemiş görünüyor lot miktarını arttıralım bence
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

8.  Alıntı Originally Posted by ist2011 Yazıyı Oku
    kaç seferdir asansör gibi bir aşağıya bir yukarıya gidiyor. bakalım bu sefer depoda full. aşağıya dönmemek üzere yukarı 12.47+ yukarı kırarak kalıcı 13+ üzerine atalım artık ACEMŞAH üstat.

ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    bu sefer kalacak!...
    2 Milyar Dolar

Sayfa 327/761 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •