Sayfa 328/841 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon
Arama sonucu : 6722 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

gesana gelince yatırım fonunda 200bin lot kalmıs..

ekim basından beri pastaya baktıgım maliyetler hemen hemen burada.. kurumlar lotlarını arttırmaya devam etmiş.

citinin de hsbc ve yatırım finans ve bankof üzerinden alımları devam ediyor.. citi 1kasımdan beri 600bin lot arttırmıs takasını..

bende kaldım hisse de 300 lerde satıcı olamadık.. ))

takas analizi güzel güzel gözüküyor toplama gayet net gözüküyor.. bu kadar aşağı salması can sıkıcı

100 günlük ortalaması 186 oranında aşağısına düşecegini pek sanmıyorum. tabi bizimkisi fal
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. 230 önemli dedin dinlemedik...kirbacla beni

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    230 önemli dedin dinlemedik...kirbacla beni
    ben kendimi dinleyemedim göre göre aşık olduk ama takaslar yalan söylemezse bakalım neler olacak

100 günlük ortalama 183 184 buraların üstü artık bizi keser napalım izlerken kendimizi geliştirelim daha bari

kasımdan beri toplama mevcut..

canımı sıkan başka şeyler üvey evlat muamelesi yemek..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    ben kendimi dinleyemedim göre göre aşık olduk ama takaslar yalan söylemezse bakalım neler olacak

100 günlük ortalama 183 184 buraların üstü artık bizi keser napalım izlerken kendimizi geliştirelim daha bari

kasımdan beri toplama mevcut..

canımı sıkan başka şeyler üvey evlat muamelesi yemek..
    O zaman joppla abi beni. Herkese de aldirdik kapa,patrona kandik. İlk günden beri beni deli eden şey buydu hissede. Gerçi kimse toz kondurmuyordu patrona ama onlar da sorgulamalı bence şu durumu...

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    230 önemli dedin dinlemedik...kirbacla beni
    Aslinda bu 230 benimde takibimdeki bir rakamdi.220 230 aralığında bir iki gün işlem görürse azaltmayi düşünmüştüm. Ama sanki p.z.o tahtacı 230 alti işlem gördüğü gün dipleyip 208 kapattı yanlış hatirlamiyorsam . Ne oluyor bile diyemeden bu fiyatta bulduk kendimizi. Hani cikarken gap birakir ya. Resmen gap li düştü 230 226 hooop 210 biraz cirpinip 222 görünce tamam döndük dedim ama kandirdi resmen. Bugünde cuma gelen kapa kandik. Kapandik kaldik.

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Aslinda bu 230 benimde takibimdeki bir rakamdi.220 230 aralığında bir iki gün işlem görürse azaltmayi düşünmüştüm. Ama sanki p.z.o tahtacı 230 alti işlem gördüğü gün dipleyip 208 kapattı yanlış hatirlamiyorsam . Ne oluyor bile diyemeden bu fiyatta bulduk kendimizi. Hani cikarken gap birakir ya. Resmen gap li düştü 230 226 hooop 210 biraz cirpinip 222 görünce tamam döndük dedim ama kandirdi resmen. Bugünde cuma gelen kapa kandik. Kapandik kaldik.
    Sanki hissetti diyecektim. Aklimdan geçeni elim yazmamis. Zaten konu gesan olunca hep öyle oluyor🤣

7.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Sanki hissetti diyecektim. Aklimdan geçeni elim yazmamis. Zaten konu gesan olunca hep öyle oluyor🤣
    Çok acimasizlasti. Enerji Grubu düşer; biz düşeriz. Sasa düşer düşeriz. Endeks düşer,biz düşeriz. Bunların hepsi çıkar biz cikmayiz. İnsanın canı sıkılıyor ama maliyet yukarıda olduğundan ben satamiyorum. Ha bir de her şey normal çok çıktık geyiği yapıp duranlar. Halka arz beklentisi bedelsiz geyigi vs ile 300den 197ye düşmek nedir ya

8.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Bunlar hep aşık olmaktan. Güzel kazandırdı ya vazgecemiyorsun

Sayfa 328/841 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •