Sayfa 328/653 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bende duygusallık olmaz hele işle ilgili.Bu ülkede Cumhurbaşkanını eleştirebilirsin ASELS hisse performansını da eleştirebilirsin ama bence İsmail Demir, Selçuk Bayraktar, Temel Kotil, Haluk Güngör, Mahmut Akşit ve daha böyle bilmediğimiz niceleri var bunlar eleştirilebilir değil.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 12-12-2022 saat: 09:32.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

bugün 55 tl kapaturtsa mükemmel olur
    tabi bu kağıdın şimdiki değeri bence 150 tl olmalı idi
    bol kazançlar

3. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Savunma sanayi, savunma sanayi,savunma sanayi başka bir şey demiyorum. Gidaymis marketlermis, saglikmis hepsi geri plana çekilsin şimdi sıra savunma sanayi de piyasanın bunu anlaması zor olacak belki çivi gibi kafalarına vurmadan anlamiyirlardir ne yapacaklarını gerekirse diğer hisselerin kafalarina vuracaklar ve sonunda anliyacaklar. Konnektör tekrar değişiyor kağıtlar tekrar karildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,409
    ASELSAN yabancı oranı 9 Aralık 2022 % 27,75. 8 Aralık 2022 % 27,54.
    Fark % 0,22. Hisse kapanış 53.50 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende duygusallık olmaz hele işle ilgili.Bu ülkede Cumhurbaşkanını eleştirebilirsin ASELS hisse performansını da eleştirebilirsin ama bence İsmail Demir, Selçuk Bayraktar, Temel Kotil, Haluk Güngör, Mahmut Akşit ve daha böyle bilmediğimiz niceleri var bunlar eleştirilebilir değil.
    Dostum bahsettiğim duygusallık tam olarak bu işte. Herkes eleştirilir ama hakaret etmeden tabiki.
    Bahsettiğin kişiler ülkesi için emek veriyorlar, saygı duyarım ama bu onları eleştirmekten muaf tutmaz. Zaten bir kişiyi eleştirmediğin zaman, ona en büyük kötülüğü sen yaparsın. Bak ben aselsanı seviyorum yatırımda yapıyorum ve yatırımcısına yaptığı saçma salak tutumuda sorguluyor eleştiriyorum. Borsadaki şu yükselişte aselsanın geldiği nokta yeterli mi, kesinlile değil. Sebepleri de net belli .
    Yatırımcısına değer vermiyor, temettü vermiyor, geri alım yapmıyor, sermaye artırımına gitmiyor, devlete çalışıyor ama parayı zamanında almıyor, ihracata odaklanmıyor veya buna müsade edilmiyor, ki bunun sebebinide yazdım. Eleştirilemez dediğin şahıs ve özel şirketlerin üzerinden bu ihracat yapılıyor. Zahmetsizce para buralara akıyor. Madem bu kişiler paraya değer vermiyor ve daha fazla ilerlemek için paraya ihtiyacı var, açsınlar borsaya bu güzide şirketleri, sadece sıradan bireysel yatırımcıya hisse satsınlar, versinler bol temettü bol sermaye artırımı ama yapmazlar. Bizim yatırım yaptığımız ASELSAN ARGE yapar, devlete çalışır, ihracatı es geçer, bunları her türlü destekler fakat ihracatı bu eleştirilmez paşalarım yapar sonuna kadar. Bizede tiridinin tiridi kalır. Benin gördüğüm resim bu açıkçası. Şirketin en son verdiği temettü ve bilançosuna sonrada borsadaki bunca yükselişe rağmen geldiği fiyata bak lütfen.

7. Elestrilmeyecek tek şey elestirilmektir. Şirkete basitçe göz atan zaten vakıf olmaktan kaynaklanan sorunları rahatlıkla görür. inşallah bu problemde gerçek bir kurumsalliga kavusursa yabancı ortak bile bulmaya gerek kalmadan çözülür.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bende duygusallık olmaz hele işle ilgili.Bu ülkede Cumhurbaşkanını eleştirebilirsin ASELS hisse performansını da eleştirebilirsin ama bence İsmail Demir, Selçuk Bayraktar, Temel Kotil, Haluk Güngör, Mahmut Akşit ve daha böyle bilmediğimiz niceleri var bunlar eleştirilebilir değil.
    Katılıyorum.

Sayfa 328/653 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •