Sayfa 329/442 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 3532 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Btcim seni takip ediyordum bizi iyi süründürdü. Zaten havlu atıp kaçtım. Burada karşılaşmak ilginç oldu.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Lütfen Erhan Tanta ya benden selam söyleyin. Süt 15 tl 3 harfliler tedarikçilerine inekleri kesmek zorunda kalsınlar diye her türlü çamuru yaptıkları için oldu. Niye sütte artış oldu mu türevi bir çok üründe artış olsun onlarında arada bazı ürünlere yaptıkları zamlar normal görünsün diye.

Tamam Covid varken 0,69 ev kredisi ya da araba kredisi yanlıştı onun zaten savunulacak bir tarafı yok ama süt 15 tl nin sebebi bu değil yukarıda anlattıklarım.

Sayın Emirhan06 yı da tanımam ama yazılarının yanında son olayda gösterdiği uslup bence kendisine ekstra +++++++ dır.

2. Emirhan bey kraldır. NOKTA

3. Biz burda her gün hisseye sövüyorduk kalite birden niye arttı ya

4. Erhan Tanta
    @erhantanta
    ·
    25 Ara
    Geçen günlerde hisse net te yapılan yorumlara binaen bende buradan cevap yazmıştım. İnsanoğluyuz elbette hata yapabiliriz. Bu vesileyle eksik iletişimden ötürü Emirhan beyi kırdıysam özür dilerim. Hedef fiyatıma geldiğinde 14.10 maliyetli #arena daki pozisyonumu kapatacağım. Syg.

5. Endeksin soluksuz yükseldiği böyle bir zamanda payneti satıyoruz iyi gidiyor gibi haberler ile sen bizim bir yılımızı çaldın pis sakallı hakkımı helal etmiyorum.

6. Bu hisse bağımlılık yaptı oda ayrı mesele bir yıl olmadı egeen aldım. Şuan 3 katını geçti. Sen ise daha ancak bir buçuk yıl önce ki fiyata ancak geldin yeni gelin gibi nazlanıyorsun Bir an önce kurtulurum Umarım
    Ah sakallı sana ne dualar ediyorum. Bir bilsen

7. Endeks 10bin olduğunda 25 tl. Oluruz kısmetse...

Bu şirketin 600m EFK üretmesi ile en azından elinde hem telefon takası hem distribütörlük hem paynet hem de güneş enerjisi işleri ile 10 EFK/Fiyat ile fiyatlamasını beklerim. 3dolar hedefli hisseleri taşımak temel analize uygundur şirketin Brigthstar satın almasından önce gördüğü fiyat 2.76dolardır. Ben tek lot satmadan sabırla bekliyorum bakalım EFK büyümesi ne zaman fiyatlara yanısatacak.

Tek lot mal yok sana sayın spek.. ya birlikte yürücez ya birlikte gel bırak inadı sür yukarı :) 3$ fiyatlarda tekrar görüşelim.

Sayfa 329/442 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •