Sayfa 33/681 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. 'CHP'NİN İŞ BANKASI HİSSELERİNİN DEVRİNDE HUKUKİ AÇIDAN BİR PROBLEM YOK'
    AK Parti Sözcüsü Çelik, "CHP'nin İş Bankası hisselerinin hazineye devrinde hukuki açıdan bir problem yok. Yapılacak düzenlemeyle esas İş Bankası kendi itibarını korumak açısından bu tartışmaların dışına çıkarılacaktır. Atatürk ülkemizin milletimizin ortak değeridir. Onun mirası Türk milletine aittir. Temsil edilmesi gereken yegane yer, Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Atatürk'ün mirası herhangi bir zümrede, sınıfta veya partide temsil edilemez. Milletimizin ortak mirasıdır" dedi.

2.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Hadi ya eyvah... Kardeş sen bir çalış önce dersine öyle gel...
    Klnma dada millet oyle diyodu. 60 tl den 20 ye 4 gunde geldi. Burdan alanlar bi tabanlar baslarsa kime satacaklar? Ucacak kacacak denilen hisseden korkacaksin

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burda bi ton bos yazi kopyala yapistir yapipta milletin ahini almayin..

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Klnma dada millet oyle diyodu. 60 tl den 20 ye 4 gunde geldi. Burdan alanlar bi tabanlar baslarsa kime satacaklar? Ucacak kacacak denilen hisseden korkacaksin

Kardeş önce geriye doğru oku anla olayı! Bu kalkınma değil . Farklı üşenmeden oku anlarsın. Kalkınmada da mesela ben altıdan girdim 35 den çıktım hiçte yanmadım! Anlamadan atlayanlar 50-60 dan aldık yandık diyorlar. Önce borsayı öğrenin temeli öğrenin sonra yorum yapın.

5.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Kardeş önce geriye doğru oku anla olayı! Bu kalkınma değil . Farklı üşenmeden oku anlarsın. Kalkınmada da mesela ben altıdan girdim 35 den çıktım hiçte yanmadım! Anlamadan atlayanlar 50-60 dan aldık yandık diyorlar. Önce borsayı öğrenin temeli öğrenin sonra yorum yapın.
    Tamam kardes sen biliyosun ben bilmiyorum. Gorecegiz bakalim tabanlar baslayincada burda olursun insallah..

6.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Tamam kardes sen biliyosun ben bilmiyorum. Gorecegiz bakalim tabanlar baslayincada burda olursun insallah..

Biz yıllardır burdayız sen rahat ol.

7. Iyi bir pazarlama ornegi var masallah iyi calisiyolar) aman dikkat millet ucacak diye gazi veriyo bakalim kimin elinde patliycak gorcez. Aglama duvarina donunce buralar ugrarim;)

8.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Iyi bir pazarlama ornegi var masallah iyi calisiyolar) aman dikkat millet ucacak diye gazi veriyo bakalim kimin elinde patliycak gorcez. Aglama duvarina donunce buralar ugrarim;)

De o zaman bakayım bu hisse nedir? Değeri bedir? Konu ne? Bilip bilmeden konuşma! Gel bekleriz. Ama sakın uğramamazlık yapma.

Sayfa 33/681 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •