Onemli Gunler Banner
Sayfa 33/339 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 257 - 264 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    5.28 ortalama ile 25502 adet açığa satış gerçekleşmiştir.
    Bir yanlışlık olmasın çok düşük gibime geldi ortalama ve lot sayısı bu kadar açığa yasak gelmesi ilginç

2. portföyümde tek lot bile fonet yok....yalnız 13 milyona yakın kar var...temeddü yok....cok ilginç...benim sattıklarımı inş spekülatör almıştır temennim o yönde....sen 13 milyona yakın kar acıkla temeddü verme ??? senin zihniyetin cok kötü.....unutma bu dünyanın birde öbür tarafı var!!!!!!!!!!! GIRTLAKTA KALIR BİLGİNE KAZEN KARDEŞLER....YTD

3.  Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    portföyümde tek lot bile fonet yok....yalnız 13 milyona yakın kar var...temeddü yok....cok ilginç...benim sattıklarımı inş spekülatör almıştır temennim o yönde....sen 13 milyona yakın kar acıkla temeddü verme ??? senin zihniyetin cok kötü.....unutma bu dünyanın birde öbür tarafı var!!!!!!!!!!! GIRTLAKTA KALIR BİLGİNE KAZEN KARDEŞLER....YTD
    Hocam bu kadar insafsız olma yedek akçeye atılıyor karlar buhar olup uçmuyor 4 yıl içinde zaten ya temettü ya bedelsiz olarak vermek zorunda bence temettü olarak vermesi şu an için zaten mantıksızdı şirket halka yeni arz olmuş belliki farklı yatırımlar yapmak istiyor şirketi büyütmek istiyor bunun içinde para lazım gayet mantıklı o parayı alıp faize bile koysalar önümüzdeki bilançolara güzel kaynak olur
    O senin dediğin öyle olmaz bu arada kötü niyetli olsa bir kaç bilanço makyajı ile cebe indirir parayı çok kolay şeyler bunlar

4. Bu arada açığa satışı öğrendim 86 binmiş ulan babanın biri çıksada tersten gösterse şu açıkçılara zaten sığ hisse

5.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Bu arada açığa satışı öğrendim 86 binmiş ulan babanın biri çıksada tersten gösterse şu açıkçılara zaten sığ hisse
    öyle senin dedigin gibi olmuyor...bir insanın fikri neyse zikride o olur....bak burda oie adlı nick vardı lanet olsun dedi adam verdi cıktı....bunlar şeytan bunlarla ugrasamazsınız...ben tatildeydim zaten yeni döndüm...1 kuruş versin temeddü oda yok...unutma bir insanın zikri neyse fikride odur....unutma 2.99-298 e kadar verdi...ya 080 e kadar satsa ne yapacaktık....neyse konuşulacak cokşey var da gerek yok..bu topik yeni başladı sen istersen ilk topikede gir kimse yokken ben yazıyordum ....h selçuk vardı o arkadasa üzüldüm nedeni 350 den aldı 7.13 ü gördü vermedi vs vs vs işte...benim öngörüm iyi niyetli insan degil bunlar o yani...isterse 100 yapsın 200 yapsın ytd......herkese hayırlı kazançlar...

6.  Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    öyle senin dedigin gibi olmuyor...bir insanın fikri neyse zikride o olur....bak burda oie adlı nick vardı lanet olsun dedi adam verdi cıktı....bunlar şeytan bunlarla ugrasamazsınız...ben tatildeydim zaten yeni döndüm...1 kuruş versin temeddü oda yok...unutma bir insanın zikri neyse fikride odur....unutma 2.99-298 e kadar verdi...ya 080 e kadar satsa ne yapacaktık....neyse konuşulacak cokşey var da gerek yok..bu topik yeni başladı sen istersen ilk topikede gir kimse yokken ben yazıyordum ....h selçuk vardı o arkadasa üzüldüm nedeni 350 den aldı 7.13 ü gördü vermedi vs vs vs işte...benim öngörüm iyi niyetli insan degil bunlar o yani...isterse 100 yapsın 200 yapsın ytd......herkese hayırlı kazançlar...
    Dostum iyi niyetli olmadığını göstermek için bana somut deliller ver bende gerçekten öğrenmiş olurum ben yeniyim bu hissede kendimce analiz yaptım halka arz olurken yatırım danışmanların yorumlarını dahi okudum tam 74 sayfa olumlu yanları olumsuz yanları hepsi yazıyordu bu kadar sert hareketlerin sebebi sermayesi çok az ve piyasada yeterli hisse yok bu yüzden sert iniş çıkışlar oluyor yazılım şirketi geleceğin parlak olduğunu düşünüyorum benim sebeplerim bunlar 20 yıllık borsa tecrübem bana yeni bir logo doğuyor izlenimi veriyor

7.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Dostum iyi niyetli olmadığını göstermek için bana somut deliller ver bende gerçekten öğrenmiş olurum ben yeniyim bu hissede kendimce analiz yaptım halka arz olurken yatırım danışmanların yorumlarını dahi okudum tam 74 sayfa olumlu yanları olumsuz yanları hepsi yazıyordu bu kadar sert hareketlerin sebebi sermayesi çok az ve piyasada yeterli hisse yok bu yüzden sert iniş çıkışlar oluyor yazılım şirketi geleceğin parlak olduğunu düşünüyorum benim sebeplerim bunlar 20 yıllık borsa tecrübem bana yeni bir logo doğuyor izlenimi veriyor
    allah yar ve yradımcın olsun ytd...

8. ytd ....

Sayfa 33/339 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •