Onemli Gunler Banner
Sayfa 33/653 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 257 - 264 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Bende 9tl girdim mal girdikçe giriyor satmayacam. Ytd. Bu hafta yükselmez ama kalsın elimde.

2.  Alıntı Originally Posted by malatya2344 Yazıyı Oku
    Bende 9tl girdim mal girdikçe giriyor satmayacam. Ytd. Bu hafta yükselmez ama kalsın elimde.
    Sn.Malatya aynı fikirdeyim... Pazartesi 8,10 ve altında kademeli almaya devam edeceğim. Bu noktaların satım değil alım yeri olduğunu düşünüyorum. Asla da satmayı düşünmüyorum...

Pazartesi günü izlemeye devam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Sn.Malatya aynı fikirdeyim... Pazartesi 8,10 ve altında kademeli almaya devam edeceğim. Bu noktaların satım değil alım yeri olduğunu düşünüyorum. Asla da satmayı düşünmüyorum...

Pazartesi günü izlemeye devam...
    sn.selka akbank ve garanın bilançolardaki yakın izlemedeki kredi miktarından haberiniz var değil mi?
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    sn.selka akbank ve garanın bilançolardaki yakın izlemedeki kredi miktarından haberiniz var değil mi?
    Evet Sn Human, incelemiştim... 5,6 milyar TL riskli kredi miktarı var. Ama ben genelde banka bilançolarında Özkaynak karlılığına bakarım... Yılda 2-3 milyar TL Özkaynakları artıyorsa Riskli Kredi sorun olmaz diye düşünüyorum...

Ayrıca verilen kredilere oranı %2,26... Bence endişe edecek oran değil...

Tek sıkıntı...

Holding Bankaları olan Akbank ve YKB diğer bankalara oranla ISC, VAKBN ve GARAN a göre hızlı düşme sebebi Holding bünyesinde bulunan diğer firma ve şirketlerin Yabancı Para karşılığı borçları...

Mesela burada en riskli firma TeknoSA dır... Bimek s bitti.. TeknoSA borcunu yapılandırmak istese herhalde Halkbanka yada Vakıflar Bankasına gitmeyecek direkt Akbank a gelecektir...

İşte bu yapılandırma sıkıntısı önümüzde bilançolarda karlılığı yada Özkaynak artışına sıkıntı getirir mi? Sorusu akıllara gelmiyor değil...

Lakin bunun Akbank da fiyatların içine girdiğini düşünenlerdenim....

5. Sanırım Sn.Human sizin bahs ettiğiniz bu haber link in de var...

Akbank 'da sorunlu kredi ciddi oranlarda.. 31 Milyar TL deniliyor....

https://ahvalnews2.com/tr/bankalar/i...anka-sikintida
    Son düzenleme : selka; 14-05-2018 saat: 18:09.

6. 8,28 TL yi yine gösterdiler... İzlemeye, kademeli alıma devam... Ortalama 8,34 TL... Maliyet düşürmeye devam....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Maliyet düşürmek için ben hep
    Satıp beklemeye geçtim. Haydiii
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

8.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Maliyet düşürmek için ben hep
    Satıp beklemeye geçtim. Haydiii
    Ya bu sefer geri gelmez ise...

Sayfa 33/653 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz