Sayfa 330/1003 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Ayrıca resesyon konuşuluyor resesyon olursa bu halk kaça kadar düşer ben de telaşlandım Bende zararına satmayı düşünmeye başladım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,670
    CDS 500 üstünde

VIX 76

DOW S&P -6.3/-5.2

DOW S&P F -4 (anlık)

güney kore borsası -8 sonrası işlemleri askıya aldı

ABD ye göre salgın 18 ay sürebilir

Türkiye vaka 191 /vefat 2 (artış sayısı ürkütücü)

Pandemi sanıldığından uzun sürecek .yalnız borsa finansal piyasalar açından değil reel sektör tarafı da böyle giderse onarılması uzun sürecek hasarlar alacak ,esas tehlike burada.Bir kısmımız işveren bir kısmı çalışan herkes kendine düşen payı alacak.

Gidişat iyi değil allah kolaylık versin hepimize.

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Öte yandan THYAO 0.45xDD'den, PGSUS ise 0.55 DD'den işlem görüyor. Her ikisinin de net nakit akımları pozitif, özkaynakları güçlü, F/K rasyoları da 2-2.5 aralığında yani çok düşük (kârlılıkları yüksek demek).

En güçlü ABD havayolu şirketi olan United'ın rasyolarından daha düzgün rasyolara sahiptir THYAO ile PGSUS.
    Thy 0,27 pd / dd 'nden işlem görüyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,670
    1.lt B .petrol =1.27 tl
    1.lt pet su =1.50 tl

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Pandemi sanıldığından uzun sürecek .yalnız borsa finansal piyasalar açından değil reel sektör tarafı da böyle giderse onarılması uzun sürecek hasarlar alacak ,esas tehlike burada.Bir kısmımız işveren bir kısmı çalışan herkes kendine düşen payı alacak.

Gidişat iyi değil allah kolaylık versin hepimize.
    Cok dogru. Bir de ustune ABD'de resesyonda 1924'teki baskan haric hic kimse tekrardan secilmemis. Adamlar Trump'i de indirecek seyi buldular, her tarafta "Trump borsalari toparlayamadi, Borsalar Trump'in basa gectigi seviyenin altina geldi" makaleleri.

6. Abd vadelilerinde ve Nikkei endeksinde kayıplar yarı yarıya azaldı birkaç saat önceye göre. Daha da toparlanirsa yeşil bile açabiliriz ama bunlar günlük gel gitler olur.Büyük resimde olumluya dönen şeyler olmadıkça belirsizlik going on...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,670
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Cok dogru. Bir de ustune ABD'de resesyonda 1924'teki baskan haric hic kimse tekrardan secilmemis. Adamlar Trump'i de indirecek seyi buldular, her tarafta "Trump borsalari toparlayamadi, Borsalar Trump'in basa gectigi seviyenin altina geldi" makaleleri.
    Bir ara bir istatistik yayınlanmıştı
    ABD halkının %67 lik oranı borsa yatırımcısıyken ,aynı istatistiğe göre bizdeki oran %6
    Bizde döviz altın faiz , onlarda borsa.. adamlarda faiz cazip değil ne yapsınlar

Döviz artışı bizde hükümetleri nasıl zora sokuyorsa ,ABD karşılığı borsa
    Trump’un koltuğu pekte sağlam değil .doğrudur 666

İşte benim korkum buydu o yüzden soru yağmuruna tuttum. Şimdi bizi kurtaracak tek umut dava da uzlaşma

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 330/1003 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •