Sayfa 330/670 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Bugun ne bonkör masallah 4.18 e kadar verdi alıma devam o vereyi ben alayi gün içi iyi kızdı 4.16 yakar birazdan

2. Bo topal eşegin semerinde altın kesesi var yoksa eşşek para etmez sahibide biliyo yükün degerini kayıp ettiklerini arıyo görende eşek aranıyo sanı yo ama biz semerdeki keseden yanayız

3. Spek kardeşim, sana sesleniyorum:
    -Tuttuğun yol yanlıştır, küçük yatırımcıdan almak isterken lotları bycılar dadandılar. Sen tahtada görmüyor musun yabancı alışlarını daha ne duruyorsun, Avni Beyden azar işiteceksin...Adam topla dedi sen dağıtmaya başladın, bak mnnb bile tekrar almış..Bilanço dönemi gelmiş, satış görüşmeleri devam ediyor...Biliyorum satış açıklandığı gün tavan tavan gideceksin ama o zamana kadar çok kişi toplanacak hisse başına bu saatten sonra herkes satışı bekler olmadı bilançoyu bekler..En geç 17.30dan sonra tavan bekliyorum senden..Bırak almak isteyip alamayanlar düşünsün...Bugüne kadar yanıltmadın teknik olarak, sağol..

4.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    Spek kardeşim, sana sesleniyorum:
    -Tuttuğun yol yanlıştır, küçük yatırımcıdan almak isterken lotları bycılar dadandılar. Sen tahtada görmüyor musun yabancı alışlarını daha ne duruyorsun, Avni Beyden azar işiteceksin...Adam topla dedi sen dağıtmaya başladın, bak mnnb bile tekrar almış..Bilanço dönemi gelmiş, satış görüşmeleri devam ediyor...Biliyorum satış açıklandığı gün tavan tavan gideceksin ama o zamana kadar çok kişi toplanacak hisse başına bu saatten sonra herkes satışı bekler olmadı bilançoyu bekler..En geç 17.30dan sonra tavan bekliyorum senden..Bırak almak isteyip alamayanlar düşünsün...Bugüne kadar yanıltmadın teknik olarak, sağol..
    Satış olma ihtimali ne dir.
    Satış olursa fiyat ne olur.
    Syn mezedu.

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    Spek kardeşim, sana sesleniyorum:
    Mezedu kardeş twtr dan numara ver tanışmak istiyorum mesut arslan twetr adres

6. Tavanımız hayırlı olsun beklenen son yaklastı bugunde 4.31 asagıya salarsan elinde mal kalmaz ey spek alışlar geceden kademelere 5 bin adet olarak girildi ya ver ya al endeks olmuş 120 sen hala 60 endeks tesin senin yüzünden baya bi fırsat teptik en akılcı cözüm pirim yapmış hisselere buradan girmek yerine senin gibi 60 bin endeksinde takılı kalmış hissede kalmak bütün gyo lar uctu kuyas avgyo ozgyo peker gyo yenigimatgyo algyo klrgyo daha sayayımmı sen böyle yaptıkca daha cok dikjat cekiyon endekste kaybettiğimi senden almadan gitmek yok 1 tavan yaptın verdik 2 tavan yaptın verdik sırada 3. Ve sın tavan diyorum cünkü bu tavanın dönüşü olmayacak artık senden gelecek haberi nasadan alacagız uzay yolu göründü

7. Panik yapma ey nasa uzaydaki gördüğün cisim srvgy

8.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Mezedu kardeş twtr dan numara ver tanışmak istiyorum mesut arslan twetr adres
    seans sonu atarım numarayı akşam görüşürüz şarjım bitiyor

Sayfa 330/670 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •